SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:0 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 6:1 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 3:4 (po pr.) | David Servis – Příbram 4:2 (kon.) | Tábor – Písek 9:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 10:6 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 4:3 (kon.)
Řisuty – Děčín 4:5 (po pr.) | Kolín – Klatovy 3:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:3 (1:0, 2:0, 1:3)
HC Dvůr Králové n. Labem
Středa 26.02.2020, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 43. kolo

První třetina nám přinesla oboustranně opatrný hokej, jak domácím, tak hostům utíkal kotouč od hokejek. První branku Lvů vstřelil skoro od modré čáry Jan Bečvář, když u něj platilo pravidlo, když nevíš, co s pukem vystřel. Do konce třetiny jsme viděli pár přesilovek, žádná však vyloženou šanci nepřinesla. Druhá třetina přinesla hned v samém úvodu opět branku z první střely. Jejím autorem byl Martin Mical. V půlce druhé třetiny trefil tyč David Drašar. Poté ještě zvýšil na 3:0 po krásné akci František Mála. Třetí třetina přinesla dvojnásobný trest pro Lvy za nebezpečnou hru vysokou holí. Naději vykřesal Jakub Hoskovec. Na rozdíl jedné branky snížil Daniel Svoboda. Hosté se snažili, bruslili, kousali, ale Lvi zbraně nezabalili. Na 4:2 bombou zvýšil Pavel Smolka. Při powerplay snížil na konečných 4:3 Martin Tondr. Dycky Most! (20:09:20)

59:40
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    Nedáš dostaneš. Kosmetická úprava. Autorem branky je MARTIN TONDR. Asistence: Jiří Půhoný a Daniel Svoboda

59:30
    Martin Mical minul prázdnou branku

58:55
    Hosté hrají v šesti bez brankaře

58:01
    Na Jakuba Luštince už zívala prázdná klec, jenomže Lukáš Hosnedl má dnes svůj den

57:42
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., hákování).

56:06
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Tak to byla bomba jak z kanónu. Na to se krásně kouká. Nápřah jak ke stropu a všechny pavučiny jsou vymeteny. Autorem branky je PAVEL SMOLKA, asistence: Štěpán Urbánek a Vladimír Kýhos

55:26
    Pavel Smolka si najel do mezikruží, vystřelil nad

54:17
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Mert – 2 min., nedovolené bránění).

54:07
    Kotouč opět drží Lukáš Hosnedl

53:08
    Chybu za brankou nepřesnou přihrávkou udělal Miroslav Polák, jeho chybu napravil Lukáš Hosnedl

51:52
    Střelu Jiřího Půhoného vytěsnil Lukáš Hosnedl

50:57
    Střelu Martina Tondra spolkla lapačka Lukáše Hosnedla

49:46
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., hákování).

46:38
    Trma vrma před brankou Lukáše Hosnedla, hostující jsou dotěrní jak vosy, nebezpečně dorážel Milan Valášek

45:08
    A pozor!!! Hosté snižují na rozdíl jedné branky. Rozhodčí se ještě radí. Autorem branky je DANIEL SVOBODA. Asistence: Tomáš Brokeš

43:17
    Domácí se osvobozují, kotouč je za Josefem Čápem

41:58
    Autorem branky je po několikanásobné teči JAKUB HOSKOVEC. Asistence: Martin Franc a Jiří Matějíček

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 4. Bečvář (Kuběna, Drašar), 21. Mical (Smolka, Kýhos), 33. Mála (Nedrda, Kýhos), 57. Smolka (Urbánek, Kýhos) – 42. Hoskovec (Franc, Matějíček), 46. Svoboda (Brokeš), 60. Tondr (Půhoný, Svoboda)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Šesták, Havlůj (C), Urbánek, Havlík, Fučík, Polák – Bečvář, Kýhos (A), Smolka – Mical, Kuběna, Drašar – Bakrlík, Mála, Nedrda (A). Trenér: Vladimír Machulda
    HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Jeschke) – Petira, Mert, Matějíček (C), Franc, Karlík, Tondr – Havlas, Dušek, Luštinec (A) – Ježek, Brokeš, Hoskovec – Svoboda, Sedláček, Fořt (a) – Půhoný, Valášek. Trenér: Jiří Malinský

Rozhodčí: Vyštejn – Tichý, Goltsch