Boston – Calgary 2:5 (kon.) | Montreal – Vancouver 3:4 (po pr.) | Tampa – Toronto 3:4 (kon.)
Philadelphia – San Jose 4:2 (kon.) | Washington – Winnipeg 4:3 (3:2 po s.n.) | NY Islanders – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | Detroit – New Jersey 1:4 (kon.) | Nashville – Ottawa 3:2 (kon.)
Minnesota – Columbus 5:4 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:5 (kon.) | Arizona – Florida 1:2 (kon.)
Anaheim – Edmonton 4:3 (po pr.)
HC Baník Sokolov
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 26.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 24. kolo

Utkání mezi Sokolovem a Třebíčí je u konce. Ve třetí třetině rozhodli o svém vítězství hosté z Moravy. Ti na začátku rychle zvýšili na 2:4 a výhru pojistil v závěru gólem do prázdné branky Matěj Psota. Z konstatováním, že si tři body do tabulky připisují po výsledku 2:5 hokejisté Hanácké Slavie Třebíč, se s Vámi ze Sokolova loučím. (20:16:19)

59:46 Matěj PSOTA - 2:5

59:46
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Kadeřávkova střela od modré byla sražena na hůl Laše, který poslal do útoku MATĚJE PSOTU. Ten trefil odkrytou branku bez problému. Asistence: Marek Laš a Ladislav Bittner.

59:35
    Oddechový čas pro domácí tým, příliš času na vyrovnání už ale svěřencům Karla Mlejnka nezbývá.

59:14
    Baník sice drží puk v útočném pásmu, ale obránci Třebíče nepouští soupeře do palebné pozice.

58:38
    Nedvídkův bekhend ze středního pásma minul prázdnou branku Sokolova!

58:00
    Poslední dvě minuty druhé třetiny, Kašpar míří na střídačku a domácí zkouší hru v šesti!

57:32
    Střelu obránce Martina Padrnose ukryl v náruči gólman Kašpar.

56:40
    Domácím se nedaří překonat pevnou obranu soupeře ve středním pásmu.

56:05
    Necelé čtyři minuty před koncem rozehrává domácí Baník od své branky.

55:22
    Do otevřené obrany Sokolova si najel Ladislav Bittner, ale jeho zakončení nebylo přesné.

54:51
    Další pokus o založení útoku překazil hostům ofsajd. Ten byl následně prohlášen za úmyslný a vhazovat se bude až v útočném pásmu Baníku.

54:10
    Slabou střelu od modré Martina Šťovíčka snadno vyrazil za branku domácí gólman.

53:54
    Zakázané uvolnění Baníku. Hra se stěhuje před Jakuba Kašpara.

52:55
    Po rychlé přihrávce Rohana střílel Michael Čejka těsně vedle.

52:27
    Přestože se to hostům nelíbí, na trestnou lavici si sedá za nesportovní chování obránce Václav Čejka, který za protesty dostal desetiminutový osobní trest.

52:10
    Několik nepřesností na obou stranách, ani jeden z týmů nyní nemůže překonat střední pásmo.

51:09
    Baník v plném počtu a Osmík navíc vyváží puk do středního pásma.

Tomáš Stehlík

Branky a nahrávky: 19. Švec (T. Rohan, Grim), 28. Švec (Kadeřávek) – 14. Nedvídek (Šťovíček), 16. Šťovíček (Vodný), 39. Ferda (Malec, Kowalczyk), 41. Laš (Psota, Bittner), 60. Psota (Laš, Bittner)

HC Baník Sokolov: Kašpar (Fečo) – Přindiš, Vodička, P. Michálek, Kadeřávek, Pařízek, A. Rulík – Švec, T. Rohan, Grim – Urban, Osmík, Houška – Čejka, Berčík, Uhlík – Remta.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Furch, Szathmáry, Padrnos, Nedbal, V. Čejka, Kowalczyk, Hort – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Laš, Bittner, Psota – Malec, Václavek, Ferda – Michálek, Tadeáš Král, P. Kratochvíl.

Rozhodčí: Čáp, Valenta – Hnát, Belko