Colorado – Buffalo 3:2 (kon.) | Vegas – Edmonton 3:0 (kon.) | Los Angeles – Pittsburgh 2:1 (kon.)
Los Angeles Kings
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Pittsburgh Penguins
Čtvrtek 27.02.2020, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:15:24)

Pittsburgh Penguins: 36.

Zápas ukončil výhozem puku ze své třetiny Anže Kopitar (Los Angeles), takže Pittsburgh již vyrovnat nedokázal a i dnes prohrává. Je to čtvrtá prohra Tučňáků v řadě a dnes mohou žehrat jen na svou nemohoucnost v zakončení a na výborně chytajícího Petersena, který ovšem byl k překonání, což dokázala situace ze 47. minuty, kdy hosté snížili na 1:2 ze svého pohledu. Nicméně podobných kombinací bylo málo, hosté se často uchylovali ke střelám, které buď Petersen zneškodnil nebo některý z bránících hráčů zablokoval.
    Pro Kings je to, po předchozích dvou domácích prohrách, další výhra, čímž si trochu vylepšili bilanci z posledních zápasů.

59:44
    Střela Letanga, od modré, zablokována.

59:27
    Malkin udržel útočné pásmo a hosté mohou kombinovat.

59:08
    Pittsburgh v útočném pásmu, ale domácí stále odolávají.

58:52
    Nyní již Jarry opět prchá ven z branky a hosté to zkouší v šesti.

58:36
    Tristan Jarry se vrátil do branky, kvůli vhazování ve středním pásmu.

58:30
    Hra přerušena, navíc Tristan Jarry (Pittsburgh) spěchá z branky, hosté to zkusí v šesti!

58:12
    A v plném počtu se domácí dokáží bránit a vyhazovat kotouče ven ze třetiny.

57:45
    Vhazování po levici Jarryho, puk vybojovali hosté, kteří se hned tlačí do útoku.

57:27
    Velice brzy přijde okamžik, kdy Jarry opustí branku Penguins a hosté to zkusí v šesti.

57:05
    A to se již další vteřiny ukrojily ze zbývajícího času do konce třetí třetiny.

56:38
    Jevgenij Malkin (Pittsburgh) spěchá za pukem do útočného pásma, hraje ale Sean Walker (Los Angeles), který vrací puk do středního pásma.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Lizotte (Walker, Vilardi), 40. Lewis (Lizotte, Moore) – 47. Rust (Malkin, Hörnqvist)

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – J. Ryan, Doughty, MacDermid, Walker, B. Hutton, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Frk, Vilardi – Moore, Lizotte, Wagner – Prochorkin, Amadio, Lewis.
    Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – J. Johnson, Letang, M. Pettersson, J. Schultz, Riikola, Ruhwedel – Zucker, Crosby, Sheary – Hörnqvist, Malkin, Rust – Marleau, Rodrigues, B. Tanev – Simon, Blueger, Lafferty.

Rozhodčí: Hebert, Rehman – Baker, Mills

Diváci: 16 898