1:7 (1:3)
FK Chrudim
Čtvrtek 27.02.2020, 18:30 • SH Lokomotiva Plzeň • 1. Futsal liga • 19. kolo

Díky za pozornost, futsalu zdar. (20:05:37)

Takže Chrudim vede VARTA futsal ligu. V případě rovnosti bodů skončí po základní částí před Plzní a vypadá to, že by celou základní část i mohla vyhrát. Má totiž i lepší vzájemné zápasy se Spartou.

Max si podal ruku s Lukášem Rešetárem, se kterým se samozřejmě potkal v Chrudimi. Slováček se ještě baví s trenérem Kopeckým.

Plzeň – Chrudim 1:7. Chrudim byla lepší v prvním poločase, zaslouženě jej otočila. Proměnila správně nařízenou krátkou penaltu po ruce Havla. Plzni ani nenahrála žlutá karta pro Vnuka z 10. minuty.

Interobal na startu druhého poločasu vyrovnal hru. Jenže v 27. minutě chyboval Kozár a Slováček se ze samostatného úniku nemýlil. Vstřelil hodně důležitou branku. Plzni poté nepomohlo ani vyloučení Vnuka druhou žlutou kartou za faul na Évertona u střídačky.To znamená, že Vnuk má nyní oficiálně červenou kartu, pro kterou nebude hrát na Helasu a zároveň tři žluté karty.

Utkání už se v závěru de facto dohrávalo. Chrudim ukázala, že má zkušenost s podobnými zápasy, trestala víceméně jakoukoliv větší chybu Plzně.

Trenér Kopecký ještě něco Kozárovi vysvětluje po zápase.

39:26
    Chrudim právě vstřelila branku!
    1:7. Plzeňská udělala velkou chybu v rozehře. Marek Kopecký se hned vztekal na Kozára. TOMÁŠ KOUDELKA si seběhl pro míč, strčil si ho zleva na střed. Lecjaks máchl pravou rukou, ale v cestě balónu do levé poloviny brány z pohledu střelce už nezabránil.

Vzhledem k tomu, že se Marek Kopecký zlobil na Kozára, tak by to měl být on, kdo chyboval v rozehrávce. Bez asistence.

39:07
    Koudelka hledal Došu ve vápně, ale Plzeň získala míč. Kozár mířil mezi nohy brankáře, Štrajt poté dorážkou do pravé nohy Rennana.

38:58
    Pavel Drozd si vyměnil míč s Rennanem, seběhl na levou stranu, ale v rohu hřiště neprošel z těžké pozice přes Holého.

38:10
    Jenže ten se nesetkal s přesností a Chrudim nezakončila, jen držela balón až Pavel Drozd měl k míči daleko na levé straně.

37:56
    "Dva, dva!" Koudelka chystá signál při rohu zleva.

37:52
    Schovaná střela Štrajta končí zleva vedle přední tyče.

37:47
    Lecjaks nakopl míč na levou stranu Holému, ten měl hned u sebe Yuriho, i tak roh pro Interobal, konkrétně Kozára.

36:43
    Slováček vypíchl nahrávku na Künstnera. Šel tak po levé straně do brejku dva na jednoho a mezi nohama Kovácse adresoval balón na zadní tyč, kde YURI uklízel ve skluzu do prázdné branky. Asistence: Matěj Slováček.

36:24
    Felipe a Yuri pozlobili obranu Plzně, Yuri střílel křížem k levé tyči, ale Lecjaks se dobře položil na palubovku.

36:00
    Künstner zkazil křižnou nahrávku z levé strany z prvního doteku, rozehrávat by měl Rennan.

35:38
    Felipe byl zdvojený při rozehře, i tak přihrál po pravé straně, ale Pavel Drozd narazil na zákrok Lecjakse pravou rukou na hranici vápna.

35:16
    Zdráhal se nedohodl s Kozárem a Yuri rozehraje aut z poloviny hřiště.

Vít Muzikář

Branky: 12. Zdráhal (Vnuk) – 14. Éverton (D. Drozd), 15. D. Drozd (Koudelka), 17. Éverton (pen.), 27. Slováček, 29. Kovács (vla.), 37. Yuri (Slováček), 40. Koudelka

Karty:   10. Vnuk (PLZ), 28. Zdráhal (PLZ) – 18. Slováček (CHR), 25. Éverton (CHR), 25. Rennan (CHR)   32. Vnuk (PLZ)

SK Interobal Plzeň: Lecjaks (Němec, Luhový) – Holý, Kovács (C), Kozár, Vnuk – Štrajt, Zdráhal, Havel, Künstner, Rozboud, Maur Trenér: Marek Kopecký.
    FK Chrudim: Rennan (Žďánský) – Yuri, Duio, Slováček (C), Felipe – D. Drozd, Éverton, Koudelka, Doša – P. Drozd, M. Mareš Trenér: Felipe Conde.

Rozhodčí: O. Černý, Nešněra – Lafek