Gent – AS Řím 1:1 (kon.) | Malmö – Wolfsburg 0:3 (kon.) | Linz – Alkmaar 2:0 (kon.)
Basilej – APOEL 1:0 (kon.) | Porto – Leverkusen 1:3 (kon.) | Başakşehir – Sporting 4:1 (po pr.)
Espanyol – Wolverhampton 3:2 (kon.) | Benfica – Šachtar 3:3 (kon.) | Inter – Ludogorec 2:1 (kon.)
Manchester Utd. – Club Brugge 5:0 (kon.) | Arsenal – Olympiakos 1:2 (po pr.) | Sevilla – Kluž 0:0 (kon.)
Celtic – Kodaň 1:3 (kon.) | Ajax – Getafe 2:1 (kon.)
Manchester United
5:0 (3:0)
Club Brugge KV
Čtvrtek 27.02.2020, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Evropská liga • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:58:53)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:7.

Je konec. Manchester United zvítězil nad Bruggy naprosto jednoznačně 5:0.
    Ve 22. minutě naprosto nesmyslně zblokoval střelu Jamese ve vápně Simon Deli a uviděl červenou kartu. Posléze si vzal na starost penaltu Fernandes a proměnil. Ve 34. minutě dodal klid na kopačky domácích první vstřeleným gólem v dresu rudých ďáblů Ighalo. A nakonec ve 41. minutě poslal Manchester do tříbrankového vedení McTominay.
    Druhá polovina zápasu nebyla příliš atraktivní, ale dočkali jsme se branek. V 82. minutě se totiž trefil Fred a v nastaveném čase přidal tento brazilský záložník druhou branku.
    Manchester United zvítězil 5:0.

90+3
    90+3. FRED - 5:0

90+3
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom jsou to bůra! Chong z levé strany poslal míč pod sebe na FREDA, jenž zpoza vápna vypálil skvělou ránu k levé tyči a Manchester United tak vítězí 5:0. Asistence: Tahith Chong.

90+2
    Mason Greenwood vypálil slabší pravou nohou a jeho pokus nebyl špatný, ale nakonec skončil vedle levé tyče.

90+1
    Odion Ighalo se sice dostal do vápna soupeře, ale jeho pokus levačkou nepřinesl nic nebezpečného.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Tahith Chong vyslal dost nenápadnou střelu, která ale nakonec byla velice nebezpečná a skončila těsně vedle pravé tyče!

89
    Nepřesný nákop soupeře skončil jen v moci připraveného gólmana Mignoleta.

88
    Lingardův centr z levé strany do vápna nenadělal obraně soupeře moc velké problémy.

87
    Už se zdálo, že se Greenwood dostane ke střele po další skvělé akci United, ale obránce soupeře poslal balón do zámezí.

86
    Ovšem po standardní situaci hostů se do protiútoku 5 na 3 dostal United, ale Lingardova střela skončila jen na zákroku Mignoleta a Shaw se navíc ocitl v ofsajdu.

85
    Nyní se ale domácí hráč dopustil faulu na své polovině a Bruggy tak mají k dispozici centr z levé strany.

83
    Hosté se pokoušeli o nějakou kombinaci po levé straně, ovšem United dnes hraje velice dobře.
    82. FRED - 4:0

82
    Nyní je to už 4:0 pro rudé ďábly! Shaw skvěle vystihl přihrávku soupeře a posléze se k míči dostal Lingard, který se procpal do vápna a následně přihrál pod sebe FREDOVI, jenž zakončil do zcela prázdné svatyně. Asistence: Jesse Lingard.

Michal Raška

Branky: 27. B. Fernandes (pen.), 34. Ighalo (Mata), 41. McTominay (Fred), 82. Fred (Lingard), 90+3. Fred (Chong)

Karty:   22. Deli (BGY)

Manchester United: Romero – Wan-Bissaka, Maguire (C), Bailly, Shaw – McTominay (72. Greenwood), Fred – D. James (46. Chong), B. Fernandes (65. Lingard), Mata – Ighalo.
    Náhradníci: de Gea – Lindelöf, Williams, N. Matić, Lingard, Chong, Greenwood.

Club Brugge KV: Mignolet – Mata (62. Mitrović), Mechele, Deli, Ricca – Kossounou, Vanaken (C), Rits (79. De Ketelaere) – Tau (62. Diatta), Okereke, De Cuyper.
    Náhradníci: Horvath – Mitrović, Sobol, De Ketelaere, Schrijvers, Krmenčík, Diatta.

Rozhodčí: Serdar Gözübüyük – Charles Schaap, Jan de Vries (vš. NED)