Montreal – NY Rangers 2:5 (kon.) | Tampa – Chicago 2:5 (kon.) | Florida – Toronto 3:5 (kon.)
Boston – Dallas 4:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 1:7 (kon.) | Ottawa – Vancouver 5:2 (kon.)
Winnipeg – Washington 3:0 (kon.) | St. Louis – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Nashville – Calgary 4:3 (po pr.)

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:34

Travis Zajac a Nikita Gusev poslali hostující celek v první třetině do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině nejprve Mario Ferraro snížil, a pak vyrovnal Marcus Sörensen při vlastním oslabení. V prodloužení obrat pro domácí dokonal Logan Couture.

60:38 Logan COUTURE - 3:2

60:38
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí celek vyhrává v prodloužení, aktivní hra se vyplatila. Kotouč dostal za brankovou čáru po výborné přihrávce spoluhráče obranou Devils neobsazený LOGAN COUTURE. Asistence: Evander Kane a Brent Burns.

60:18
    Brent Burns (San Jose) si vybruslil do dobré pozice, jeho rána ale nebyla přesná.

60:01
    Úvodní buly v prodloužení pro domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak tento zápas za stavu 2:2 půjde do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:43
    Domácí hráči se usadili v útočném pásmu, kde kombinují a snaží se rozhodnout zápas.

58:24
    Marcus Sörensen (San Jose) po individuální akci nedokázal přesněji vypálit.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

56:48
    Timo Meier (San Jose) před brankou nedokázal trefit poskakující kotouč.

56:31
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se snaží hrát aktivně.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 23. Ferraro (E. Kane, Gregor), 36. Sörensen (Kellman), 61. Couture (E. Kane, Burns) – 12. Zajac (Wood, J. Anderson), 16. N. Gusev

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – R. Šimek, Burns, Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed – E. Kane, Couture, Gregor – Meier, J. Thornton, Gambrell – Sörensen, True, Labanc – Bergmann, Kellman, Noesen.
    New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Müller, P. K. Subban, Mermis, Severson, Claesson, C. Carrick – J. Hughes, Hischier, Palmieri – Wood, Zajac, J. Anderson – Bratt, Zacha, N. Gusev – Rooney, M. McLeod, Hayden.

Rozhodčí: Rehman, Rank – Murchison, Murray

Diváci: 16.913