Litomyšl – Havířov 1:4 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 6:3 (kon.) | Šumperk – Přerov 3:0 (kon.)
Písek – Kobra 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 5:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:3 (3:0, 1:3, 2:0)
HCM Warriors Brno
Pátek 28.02.2020, 17:45 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Třetí třetina přinesla zpočátku napětí, které se však vytratilo se vstřeleným gólem domácího celku, který během třetiny přidal ještě jeden gól. V periodě jsme se taktéž dočkali několika vyloučení na obou stranách, ale ani jedné přesilové hry se žádnému celku využít nepodařilo. (20:33:59)

59:51
    Konec zápasu se odehrává v obranném pásmu domácího týmu.

59:29
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Klímek – 2 min., napadení).

58:28
    Kašpar má nyní plno práce s vykrýváním střel.

57:24
    Domácí jsou opět u brány Warrioru a nehodlají je pustit z pásma.

56:59

56:19
    I přes vyloučení je hra stále před vsetínským gólmanem, který úspěšně vykrývá vystřelené střely hostů.

55:54
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vašenka – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Pröschl – 2 min., hrubost).

55:24
    Hra se přesunula před Málkovu bránu.

54:59
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondračka – 2 min., hákování).

54:27
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Autorem gólu je TOMÁŠ FRIMEL, který se ke kotouči dostal na levé straně brankoviště, odkud také úspěšně zamířil do brány. Asistence: Matyáš Veselý, Daniel Klímek.

53:37
    Domácím se podařilo dostat před Kašpara.

52:46
    Hra je pomalejší a odehrává se především ve středním pásmu.

51:40

50:24
    Warrioři musí hrát obranný hokej.

49:40
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Miloš – 2 min., podrážení).

48:45
    A je tu další gól pro Vsetín jehož autorem je TOMÁŠ FRIMEL. Asistence: Martin Kožený, Matyáš Veselý.

48:06

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 8. Popíšil (Veselý, Frimel), 9. Hilšer (Zeman, Ondračka), 18. Baďura (Vašenka, Holáň), 23. Ondračka (Hilšer), 49. Frimel (Kožený, Veselý), 55. Frimel (Veselý, Klímek) – 21. Pröschl, 35. Daněk (Karpíšek, Marčík), 37. Svoboda (Pröschl, Leška)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Tkadlec) – Holáň, Kožený, Zeman, Pernický, Houser, Ondračka – Pospíšil, Novosad, Baďura, Veselý, Hilšer, Klímek, Vašenka, Vavřík, Frimel.
    HCM Warriors Brno: Kašpar (Vystavěl) – Půst, Daněk, Šána, Miloš, Bazala, Mituchovič, Sedláček – Leška, Karpíšek, Pröschl, Marčík, Molnár, Rašovský, Kavický, Mudrych, Svoboda, Stárek, Krška.

Rozhodčí: Škach – Pospíšil, Blažek.