Augsburg – Mönchengladbach 2:3 (kon.) | Dortmund – Freiburg 1:0 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 0:6 (kon.)
Mohuč – Paderborn 2:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Schalke 3:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
2:0 (2:0)
SC Paderborn 07
Sobota 29.02.2020, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 24. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:22:51)

Dnešní utkání končí očekávaným vítězstvím Mohuče, která si tak hodně pomohla v boji o záchranu. Naproti tomu hostující Paderborn zabředl do ještě většího sestupového marastu, neboť ztráta na záchranu narostla již na devět bodů! Prohra Paderbornu byla naprosto zasloužená, hosté neodehráli dobrý zápas a dnes byli bez šance na body. Mohuč si ve druhém poločas již pouze udržoval dvoubrankový náskok.

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Sven Michel (SC Paderborn 07).

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Rohový kop rozehráli hosté z pravé strany, ale ohrozit branku nedokázali.

89
    Robin Zentner (Mohuč) neudržel střelu Svena Michela a hosté vybojovali roh.

88
    Paderborn začíná další útočnou akci od vlastního vápna.

86
    Statistika držení míče – 47% : 53%.

85
    Mohuč tentokrát s míčem u půlící čáry, domácí se nikam dopředu neženou, již šetří čas.

84
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Philippe Mateta, přichází Ádám Szalai.

83
    Následuje nákop dopředu, v podání Paderbornu, ale to je v podstatě jen odevzdání míče domácím.

82
    Domácí napadají rozehrávku a jsou úspěšní, hosté se těžko dostávají přes půlící čáru.

81
    Sebastian Vasiliadis (Paderborn) s míčem u půlící čáry, následuje zpětná přihrávka a znovu je to na obráncích.

80
    Posledních deset minut nás dělí od konce normální hrací doby a Mohuč i nadále drží dvougólové vedení.

79
    Byť v posledních minutách, hlavně po příchodu Dennise Jastrzembskiho, dostává hra hostů trochu lepší obraz.

78
    Paderborn, zdá se, ani v tomto zápase nepřekročí svůj stín a zůstane i po tomto kole poslední.

76
    Hosté i tento roh dokázali ubránit, byť v malém vápně Paderbornu zůstal ležet jeden z útočících hráčů.