PSG – Dijon 4:0 (kon.) | Amiens – Méty 0:1 (kon.) | Brest – Angers 0:1 (kon.)
Monaco – Remeš 1:1 (kon.) | Montpellier – Štrasburk 3:0 (kon.) | Toulouse – Rennes 0:2 (kon.)
Montpellier HSC
3:0 (0:0)
RC Štrasburk
Sobota 29.02.2020, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Hlavní arbitr Lesage dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil zápas, ve kterém Montpellier HSC porazil RC Štrasburk 3:0. V první polovině zápasu byli nebezpečnější hosté, ale žádnou ze svých šancí proměnit nedokázali. Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí fotbalisté a v 57. minutě se dostali do vedení, to totiž Savanier bezpečně proměnil pokutový kop. V 61. minutě se na listinu střelců zapsal také Laborde a o 4 minuty později skóroval znovu Savanier. Po zbytek zápasu už se nic nestalo, a tak si Montpellier na své konto připsal tříbodový zisk. (21:55:12)

90+5

90+3
    Faulovaný byl Savanier, proti kterému se provinil Waris a od sudího uviděl v závěru žlutou kartu.

90+3
    Ristić fauloval svého protihráče a Štrasburk bude rozehrávat.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Fotbalisté Montpellieru ze standardní situace nic nevytěžili a teď už je u míče zase Štrasburk, který si z posledních sil hledá cestičku k soupeřově brance.

88
    Sambia měl obrovskou šanci navýšit vedení domácích na 4:0, ale když se k němu ve vápně odrazil míč, tak ho napálil vysoko nad bránu. Jeho pokus byl ještě tečován, tak Montpellier bude zahrávat rohový kop.

86
    Ani fotbalisté Štrasburku se s balonem dlouho nepomazlili a po chybě ho odevzdali zpět domácím. Do zakončení se dostal Ristić, ale jeho pokus byl nepřesný a skončil vysoko nad brankou.

86
    Sambia teď vystihl rozehrávku soupeře a vyvezl míč na útočnou polovinu, ale tam přišel nepřesný centr a balon se přestěhoval zpět na kopačky hostů.

85
    Míč na kopačkách mají teď hosté, kteří by rádi vstřelili alespoň jednu branku, ale obrana soupeře pracuje na jedničku.

82
    Sambia ze své kopačky poslal do vápna zajímavý centr, ke kterému se dostal hlavičkující Delort, ale ten mířil nepřesně.

80
    Na poslední minuty se na hřiště podívá Zohi a na lavičku zamíří Mothiba.

80
    Do konce utkání zbývá necelých 10 minut a vypadá to, že RC Štrasburk se už na nic nezmůže a ze Stane de la Mosson odjede s prázdnou.

79
    Montpellier využívá posledního střídání: dnes si zahraje také Yun, kterému uvolnil místo Vargas.

78
    Štrasburk měl výhodu volného přímého kopu z dobré pozice, ale Lala míč odcentroval jen do těch míst, kde byla připravena obrana domácích.

73
    Hrací plochu opustil také autor druhé branky Gaëtan Laborde, který si dnes připsal i asistenci. Místo něj přišel na zelený pažit Junior Sambia.

72
    Le Tallec se provinil proti pravidlům a od rozhodčího viděl žlutou kartu.

69
    Druhá změna v sestavě Štrasburku: ze hřiště odešel Liénard a místo něj přišel Sissoko.