Philadelphia – NY Rangers 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 0:5 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (kon.)
Vegas – Buffalo 4:2 (kon.) | Anaheim – Pittsburgh 3:2 (kon.) | NY Islanders – Boston 0:4 (kon.)
Los Angeles – New Jersey 2:1 (po pr.) | Tampa – Calgary 4:3 (kon.)
Anaheim Ducks
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Pittsburgh Penguins
Sobota 29.02.2020, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:41:11)

Česká stopa v utkání
    Dominik Simon (PIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 7:25

1. John Gibson (ANA) 28 zák, 93,3%
    2. Brendan Guhle (ANA) 1+0
    3. Ryan Getzlaf (ANA) 1+0

Pittsburghu se nepodařilo potvrdit role favoritů a prohráli pátý zápas v řadě. Na ledě Anaheimu se jim povedlo pouze na začátku druhé třetiny vyrovnat na 1:1, ale od 30. minuty znovu prohrávali a tentokrát už se ve skóre nedotáhli.

59:51
    Ducks se sice nepovedlo vystřelit na prázdnou branku, ale znovu dostali puk do bezpečí.

59:38
    Anaheim vyhodil puk do středního pásma!

59:15
    Pittsburgh drží puk v útočném pásmu a snaží se o vyrovnání.

58:50
    Murray je znovu na střídačce!
    58:39 Jason ZUCKER - 3:2

58:39
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    JASON ZUCKER se postaral ještě o zdramatizování zápasu, když z levého kruhu vypálil na vzdálenější tyč kolem lapačky Gibsona. Asistence: Jared McCann, Marcus Pettersson.

58:35
    Ducks se podařilo vytěsnit hru do středního pásma.

57:45
    Anaheim je s kotoučem u mantinelu v útočném pásmu. Nemůže se však dostat ke střele a využít odkryté klece.

57:05
    Penguins sice nejsou v útoku, ale odvolali brankáře!

56:52
    Kotouč ve středním pásmu vyletěl do hlediště.

55:50
    Hraje se rychle ze strany na stranu, avšak bez šancí.

54:55
    A nepovedlo se to ani Malkinovi z prostoru před brankovištěm. Komerční pauza.

54:33
    Johnson zpoza levého kruhu Gibsona nepřekonal.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 15. Heinen (Sherwood, Manson), 30. Getzlaf (Steel, Milano), 38. Guhle – 22. Zucker (M. Pettersson, J. Schultz), 59. Zucker (McCann, M. Pettersson)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, Del Zotto, Ja. Larsson, Irwin, Djoos, Guhle – Rakell, Getzlaf, Milano – Sherwood, Henrique, Heinen – Silfverberg, Steel, Jones – Rowney, Agozzino, Deslauriers.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Letang, J. Johnson, J. Schultz, M. Pettersson, Ruhwedel, Trotman – Sheary, Crosby, Zucker – Hörnqvist, Malkin, Rust – B. Tanev, Blueger, Marleau – Simon, Rodrigues, McCann.