Philadelphia – NY Rangers 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 0:5 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (kon.)
Vegas – Buffalo 4:2 (kon.) | Anaheim – Pittsburgh 3:2 (kon.) | NY Islanders – Boston 0:4 (kon.)
Los Angeles – New Jersey 2:1 (po pr.) | Tampa – Calgary 4:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 29.02.2020, 17:00Chance liga - o účast v předkole • 25. kolo

Třetí třetina nám nabídla tři góly a jednu neuznanou branku. Po trefách Račuka, a Hladonika s Klimšou si rysi ze zápasu odnáší tři body a mezera mezi jimi a Prostějovem se zvyšuje na 6 bodů. (19:21:32)

59:40
    Rysi vyčkávají za svou brankou a dohrávají zápas.

59:04
    Jestřábi vyhazují kotouč na zakázané uvolnění a hra se ještě jednou přesouvá před jejich branku.

58:42

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, zatímco rysi dvakrát skvěle vyhazují kotouč až k Hufovi.

57:58
    Bartko tečoval kotouč nahozený před branku těsně vedle svojí tyčky.

57:00
    Domácí vyhazují kotouč , zatímco jejich fanoušci skandují: "dáme góla ve čtyřech".

56:42
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Kofroň – 2 min., podrážení).

56:30
    Rysi kombinovali v pásmu a střela Kofroně skončila na ramenu brankáře.

56:03
    Tomi unikl obraně, ale napálil puk jen do betonu gólmana.

55:48
    Przybyla pálil z kruhu mimo.

55:01
    Jestřábi vyhodili puk na zakázané uvolnění. Nyní se hra přesune před svatyni Prostějova.

54:42
    Hladonik dostal pas na modrou, odtamtud vysprintoval do kruhu a pálil. Brankář hostů puk raději podržel.

54:16
    Kaukič lehkým nahozením otestoval pozornost Daniela Hufa.

53:03
    Suchánek si po delší době podržel kotouč po prudké ráně jednoho z hostí.
    52:25 David KLIMŠA - 6:3

52:25
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Pět sekund zbývalo do konce přesilovky, ale domácí jí nakonec stejně proměňují.Trefil se totiž DAVID KLIMŠA. Asistence: Rostislav Martynek a Jan Bartko.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 7. Bartko (Stuchlík), 20. Kofroň (Kafka, Mikulík), 37. Kafka (Matyáš, J. Adámek), 39. Kofroň (Tomi, Haman), 48. Hladonik (Martynek, Haman), 53. Klimša (Martynek, Bartko) – 22. Nouza (Račuk, Chlán), 36. Hrníčko (Mrázek), 44. Račuk (Chlán)

HC Frýdek-Místek: Suchánek (G. Hubáček) – Matyáš, Haman, Bartko, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, D. Stránský – Kafka, Klimša (A), Tomi – Kofroň, Kaukič, Mikulík – R. Szturc, Hladonik (A), Martynek (C) – Przybyla, Stuchlík, Motloch.
    LHK Jestřábi Prostějov: Huf (Haas) – Mrázek, Muška, Husa, P. Krejčí, Fojt – Hrníčko (A), Račuk, Chlán – T. Jandus, Nouza (C), M. Novák – Machač, V. Meidl, Knap.

Rozhodčí: Fiala, Cabák – Hanzlík, Gančarčík