Závod na 500 metrů | Vítěz: K. Bosieková (POL) (kon.) | | | Závod na 3000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
SuperG žen, La Thuile | Vítěz: N. Ortliebová (AUT) (kon.) | | | SuperG mužů, Hinterstoder | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Lahti | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Lahti | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Norsko I (kon.) |
Startovní listina:
1. Rusko (Děnis Kornilov, Roman Trofimov, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov)
2. Finsko (Niko Kytösaho, Jarkko Määttä, Arttu Pohjola, Antti Aalto)
3. Švýcarsko (Andreas Schuler, Gregor Deschwanden, Simon Ammann, Killian Peier)
4. Japonsko (Jukija Sato, Keiči Sato, Daiki Ito, Rjoju Kobajaši)
5. Slovinsko (Cene Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc, Anže Lanišek)
6. Polsko (Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
7. Norsko (Robert Johansson, Johann André Forfang, Marius Lindvik, Daniel-André Tande)
8. Německo (Constantin Schmid, Pius Paschke, Stephan Leyhe, Karl Geiger)
9. Rakousko (Philipp Aschenwald, Stefan Huber, Michael Hayböck, Stefan Kraft)
1. Rusko (Děnis Kornilov, Roman Trofimov, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov)
2. Finsko (Niko Kytösaho, Jarkko Määttä, Arttu Pohjola, Antti Aalto)
3. Švýcarsko (Andreas Schuler, Gregor Deschwanden, Simon Ammann, Killian Peier)
4. Japonsko (Jukija Sato, Keiči Sato, Daiki Ito, Rjoju Kobajaši)
5. Slovinsko (Cene Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc, Anže Lanišek)
6. Polsko (Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
7. Norsko (Robert Johansson, Johann André Forfang, Marius Lindvik, Daniel-André Tande)
8. Německo (Constantin Schmid, Pius Paschke, Stephan Leyhe, Karl Geiger)
9. Rakousko (Philipp Aschenwald, Stefan Huber, Michael Hayböck, Stefan Kraft)
1. Rusko (Děnis Kornilov, Roman Trofimov, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov)
2. Finsko (Niko Kytösaho, Jarkko Määttä, Arttu Pohjola, Antti Aalto)
3. Švýcarsko (Andreas Schuler, Gregor Deschwanden, Simon Ammann, Killian Peier)
4. Japonsko (Jukija Sato, Keiči Sato, Daiki Ito, Rjoju Kobajaši)
5. Slovinsko (Cene Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc, Anže Lanišek)
6. Polsko (Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch, Dawid Kubacki)
7. Norsko (Robert Johansson, Johann André Forfang, Marius Lindvik, Daniel-André Tande)
8. Německo (Constantin Schmid, Pius Paschke, Stephan Leyhe, Karl Geiger)
9. Rakousko (Philipp Aschenwald, Stefan Huber, Michael Hayböck, Stefan Kraft)