Los Angeles – New Jersey 2:1 (po pr.) | Tampa – Calgary 4:3 (kon.) | Florida – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.)
Toronto – Vancouver 4:2 (kon.) | Montreal – Carolina 4:3 (po pr.) | Ottawa – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Nashville – Colorado 2:3 (kon.) | Arizona – Buffalo 5:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 4:3 (1:0 po s.n.)
Edmonton – Winnipeg 3:2 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 5:0 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 3:5 (kon.)
Florida – Calgary 0:3 (kon.)
New York Rangers
3:5 (0:3, 1:2, 2:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 01.03.2020, 18:25 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:50:05)

Philadelphia Flyers: 26.

Je konec, Jezdci také ve druhém utkání po sobě dostává od Philadelphie pět gólů a po prohře 2:5 prohrávají tentokrát na svém ledě 3:5. Dvěma body se v dresu Letců blýskl také Jakub Voráček, naproti tomu Filip Chytil toho v dresu Rangers zase tolik nepředvedl.
    Hosté hrají ve velké pohodě, bylo to vidět téměř po celou dobu zápasu a zaslouženě berou všechny body.

59:27
    Dostat puk ven ze třetiny se hostům nedaří, nicméně domácí na víc, než na pár střel, zatím nemají.

59:15
    Je to velký tlak domácích, ale hosté stále odolávají.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Rangers stále v útočném pásmu, při power play.

58:41
    Mika Zibanejad (NY Rangers) se při otočce u branky trochu zamotal a ztartil puk.

58:10
    Artěmij Panarin (NY Rangers) nastřeluje puk do útočného pásma a domácím se podařilo zůstat ve třetině Flyers.

57:47
    Ten okamžik přichází právě nyní, branka Rangers prázdná, domácí to zkouší v šesti.

57:35
    Henrik Lundqvist (NY Rangers) stále v brance, ale okamžik, kdy zasprintuje na střídačku, se blíží.

57:15
    Travis Sanheim (Philadelphia) zachytil puk, po nepřesné rozehrávce soupeře.

56:35
    Čas se ale domácím povážlivě krátí, Letci rozehrávají.

56:05
    Na druhé straně pohotová střela van Riemsdyka, kterou bránící Fast srazil do rohu.

55:45
    Mika Zibanejad (NY Rangers) to opět bere na sebe, z mezikruží netrefuje branku.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 33. Zibanejad (Panarin, DeAngelo), 46. Bučněvič (DeAngelo, Zibanejad), 53. Zibanejad (Panarin, B. Howden) – 2. Niskanen (Aube-Kubel, Sanheim), 12. Couturier (Voráček, Konecny), 18. M. Raffl (D. Grant), 22. D. Grant (Pitlick, Sanheim), 36. Konecny (Voráček, Provorov)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Br. Smith, Trouba, M. Staal (A), DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Di Giuseppe, Zibanejad (C), Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast (A) – B. Howden, Chytil, Kakko – Lemieux, McKegg, J. Gauthier.
    Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Laughton, K. Hayes (A), Konecny – Giroux (C), Couturier (A), Voráček – J. van Riemsdyk, D. Grant, Pitlick – M. Raffl, N. Thompson, Aube-Kubel.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Knorr, Nagy

Diváci: 18 006