Vítkovice – Hattrick Brno 4:1 (kon.) | Black Angels – Sparta 5:6 (1:2 po s.n.) | Chodov – Otrokovice 13:6 (kon.)
Česká Lípa – Královské Vinohrady 6:7 (po pr.) | Ostrava – Mladá Boleslav 3:7 (kon.) | Liberec – Bohemians 4:2 (kon.)
Pardubice – Střešovice 2:5 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
6:7 (0:1, 3:4, 3:1 - 0:1)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 01.03.2020, 17:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 26. kolo

Česká Lípa se ve třetí třetině dotáhla na svého soka a dokázala vytvořit drama. Nakonec se nechala v závěru vyloučit a v prodloužení brzy inkasovala. SKV tedy bere dva body, které jim stačí k postupu do play off, ze kterého budou postupovat z osmého místa! V rozhovoru řekl Zbyněk Stuchlík, že je v play off nejspíše čeká Mladá Boleslav, která se umístila na první pozici a bude mít právo první volby a dá se očekávat, že si právě vyberou osmý celek tabulky!
    O tom jak to všechno s výběrem soupeřů dopadne se dozvíte 19:45, kdy startuje výběr a i ten bude zprostředkován skrze textovou reportáž! (19:03:33)

Nejlepším hráčem domácího celku byl vyhlášen Lukáš Mlejnek (2+0) a za hosty pak Zbyněk Stuchlík (1+2).

60:44 Zbyněk STUCHLÍK - 6:7

60:44
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ZBYNĚK STUCHLÍK, který se neunáhlil a nakonec dává branku a s největší pravděpodobností poslal svůj celek do play off. Asistence: Jan Linhart.

Česká Lípa potřebuje tento plusový bod, aby se zachránila a Vinohrady pak k tomu, aby mohly pomýšlet ještě k postupu do play off.

60:01

Česká Lípa dokázala stáhnout náskok svého soka a tento duel bude muset rozhodnout prodloužení, ve kterém hosté začnou přesilovku a mají velkou šanci rozhodnout tento zápas!

60:00

59:54
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Radek Krajcigr – 2 min., Hrubost).

59:49
    Dvě střely na Mazáka a obě brankář hostí udržel před sebou!

58:56
    Domácí u míčku, nicméně potřebují tři body a hrají opět bez brankáře.
    58:46 Tomáš NOVÁK - 6:6

58:46
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno. Power play se domácím daří a Česká Lípa maže tří brankové manko. Autorem branky je TOMÁŠ NOVÁK. Asistence: Radek Krajcigr.

58:42
    Střela z pravé strany rozvlnila síťku, ale jen z boku!

58:11
    Česká Lípa u míčku a v šesti hráčích se snaží o závěrečný tlak!

57:45
    Daniel Štěrba vystřelil, ale zamířil nad horní tyčku!

56:31
    Oddechový čas pro domácí.

56:30
    SKV zvládla tohle oslabení a tohle může být rozhodující moment.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 22. Mlejnek (Krajcigr), 23. Mlejnek (Jirsa), 38. Štěrba (Hřebřina), 51. Slaný (Ekl), 51. Krajcigr (Štěrba), 59. Novák (Krajcigr) – 6. Svoboda (Z. Stuchlík), 23. Svoboda (Linhart), 30. O. Stuchlík (Z. Stuchlík), 37. Skřivánek (Bína), 39. Skřivánek (Bína), 44. Bína (Skřivánek), 61. Z. Stuchlík (Linhart)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Chyna) – Mlejnek, Kadlec, Novák, Pastor, Slaný, Štěrba, Legner – Dzierža, Spilka, Hřebřina – Karel, Matějíček, Novotný – Jirsa, Jireček, Krajcigr – Ekl.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Dejmal) – Jelínek, Vnuk, Lanc, Richtr, Hanák, Otta, O. Stuchlík, Rossi – Linhart, Bína, Hartman – Gregor, Skřivánek, Hájek – J. Záň, Z. Stuchlík, Svoboda – Entlicher.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček