Vítkovice – Hattrick Brno 4:1 (kon.) | Black Angels – Sparta 5:6 (1:2 po s.n.) | Chodov – Otrokovice 13:6 (kon.)
Česká Lípa – Královské Vinohrady 6:7 (po pr.) | Ostrava – Mladá Boleslav 3:7 (kon.) | Liberec – Bohemians 4:2 (kon.)
Pardubice – Střešovice 2:5 (kon.)
FBC Liberec
4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
FbŠ Bohemians
Neděle 01.03.2020, 17:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga • 26. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (19:21:29)

Pro domácí to tak bylo poslední utkání letošní sezony, naopak pro hosté z Vršovic zakončili základní část na 5. místě a budou čekat na to, jaký tým si je z první čtveřice vybere do čtvrtfinále play – off!

Je za námi dnešní důležité utkání posledního kola Tipsport Superligy mezi domácím Libercem a Bohemkou, který lépe dopadl pro Severočechy, kteří si připisují vítězství 4:2. Bohužel pro domácí, ale Královské Vinohrady dokázaly vyhrát v prodloužení na hřišti České Lípy a tak si zajistily účast v play – off. Liberec tedy jen díky horším vzájemným zápasům končí na 9. místě tabulky a alespoň si zajistil záchranu Superligy!

Nejlepší hráči zápasu:
    Liberec: Vít Vaníček
    Bohemians: Filip Forman

Počet střel: 22:22

59:47
    Formana rána zablokována, domácí toto utkání vyhrají!

59:03
    Hostujícímu Šebkovi se nelíbilo rozhodnutí sudích a dal jim to nálěžitě najevo. Ti ho posílají za řeči také na trestnou lavici.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

57:57
    Adam Balatka si při vstřelení branky neodpustil provokace vůči hostující střídačce a rozhodčí ho tak posílají na dvě minuty.
    57:57 Adam BALATKA - 4:2

57:57
    Liberec právě vstřelil branku!
    Pěničkovi střela nesedla a domácí toho náležitě využili. Po přihrávce Valeše měl ADAM BALATKA jednoduchou úlohu a přibližuje domácí k vítězství!

56:54
    Hosté v šesti!

55:00
    Pět minut do konce základní hrací doby. Udrží domácí vítězství?

54:28
    Další skvělý blok Bitmana proti Cabejškovi!

53:30
    Krebnerův backhand vysoko nad.

51:54
    Mikuláš Forman sám před Vaníčkem míjí branku!

49:17
    Bohemians jsou teď aktivnějším týmem, střela kapitána Krbce jen těsně prolétla kolem levé tyče domácí branky.

47:48
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Po další brance hostů je to už pouze o gól! Šárka našel na půli hřiště MARKA ĎOPANA, který svoji prudkou ránou vymetl pavučiny v brance Vaníčka. Asistence: Jakub Šárka.

47:04
    Rychlá odpověď Klokanů! Před domácí brankou se po špatné rozehrávce Rozkovce nejlépe zorientoval PATRIK ŠEBEK a snižuje tak vedení Liberce! Asistence: Mikuláš Forman

46:12
    Po ztrátě Krebnera na půli hřiště se do úniku řítili Jakub Kopecký s LUKÁŠEM LHOTOU. Po pěkné kombinaci druhý jmenovaný posílá domácí do tříbrankového vedení! Asistence: Jakub Kopecký

Adam Černý

Branky a nahrávky: 28. Valeš (Balatka), 42. Dlesk (Bitman), 47. Lhota (Kopecký), 58. Balatka (Valeš) – 48. Šebek (Forman), 48. Ďopan (Šárka)

FBC Liberec: Vaníček (Král) – Klucho (C), Kološ, Kárník, Böhm, Bitman – Kopecký, Ferdan, Valeš – Čermák, Balatka, Hejduk – Dlesk, Rozkovec, Lhota – Baudisch, Šoltys, Světlík – Kořínek.
    FbŠ Bohemians: Hyršl (Kotouček) – Čihák, Ďopan, Krbec (C), Vojtíšek, Zezulka, Dobisík, Cabejšek – Šárka, Krebner, Kopecký – Forman, Buršík, Pěnička – Šebek, Růžek, Folauf – Forman.

Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl