Třinec – Pardubice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 1:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 4:3 (po pr.) | Sparta – Zlín 5:1 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 0:4 (kon.)
Plzeň – Liberec 4:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:6 (0:3, 1:3, 0:0)
Rytíři Kladno
Neděle 01.03.2020, 14:30 • Ostravar aréna • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 24. kolo

Dnešní zápas je naštěstí pro domácí u konce. Za jednoznačnou výhru si hosté na dalekou cestu domů odvážejí všechny tři body zcela zaslouženě. Vítkovičtí si dokázali v prvních dvou třetinách vypracovat slibné šance, ale v cestě jim stál výborný Gabriška, který jim povolil jen jedinou branku. Domácí gólmani lovili puk ze sítě celkem šestkrát a s přibývajícím časem se vidina bodového zisku domácím vzdalovala.
    Z Ostravy je to pro dnešek už definitivně vše, mějte příjemný zbytek neděle a já se budu těšit znovu brzy na počtenou. (16:48:46)

59:58
    Kladno vyhazuje kotouč daleko do bezpečí.

59:52
    Vítkovičtí se drží v útočném pásmu, ale je jasné, že body jsou rozděleny.

59:43
    Smolka při střele od modré zlomil hůl.

59:22
    Ještě jedno vyloučení, trest na 5 minut plus trest do konce utkání si za sekání vykoledoval hostující Sýkora. Pětiminutový trest odpyká Šapovaliv.

58:32
    Vítkovickým se rozehrávka nezdařila, musejí zpět k Münchovi.

58:00
    Hosté se drží v pásmu, domácí se mají u své klece co ohánět.

57:05
    Dělovka Ticháčka zaplula těsně nad branku.

56:38
    Rytíři mají kotouč pod kontrolou, hraje se v jejich útočném pásmu.

55:55
    Kladno v plném počtu.

55:33
    Hosté posílají puk až za domácí branku.

55:00
    Rajčan dobře ohrozil hostující klec, ale Gabriška si poradil.

54:44
    Rajčan dobře cloní výhled hostujícímu gólmanovi.

54:26
    Domácí se usazují před kladenskou klecí.

53:55
    Za hákování je potrestán hostující Bareš.

53:55
    Vítkovičtí se dostali rychle do pásma, Holaník se Skřipčákem si nahráli před branou, ale druhému jmenovanému utekl kotouč, a tak se Gabriška nezapotil.

53:34

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 38. Krejsa (Prčík) – 7. Hvězda, 9. Hurta (Sojka, Vimmer), 16. Hrabík (Ticháček), 32. Havel (Šapovaliv), 36. Sojka (Hrabík), 39. Sojka (Hurta, Gabriška)

HC Vítkovice Ridera: Irgl (od 34. Münch) – Bystroň (A), Smolka, Machů, Spurný, Kosina, Vřeský, Prčík – Holaník (A), Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Rajčan, Schauer, Melovský, Skřipčák
    Rytíři Kladno: Gabriška (Jaňour) – Danda, Malý, Hvězda, Havel, Sýkora, Ticháček (A) – Vimmer, Hurta, Sojka, Hrabík, Kouba, Bareš, Ullrych (C), Adam, Šapovaliv, Chrenka (A)

Rozhodčí: D. Čahoj – P. Rychlý, V. Hladík