Detva – Nové Zámky 5:4 (po pr.) | Trenčín – Zvolen 4:3 (kon.) | Banská Bystrica – Poprad 5:3 (kon.)
Michalovce – MAC Budapešť 3:0 (kon.) | HC Slovan – Košice 1:4 (kon.) | Nitra – Miskolc 1:6 (kon.)
HK Detva
5:4 (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 01.03.2020, 17:00 • Zimný štadión Detva • Tipos Extraliga (SR) • Skupina B

165 prítomných divákov sa v Detve nemohlo nudiť. O zápase, v ktorom padlo deväť gólov, rozhodol Ladislav Ščurko v predĺžení. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok nedele. (19:26:01)

64:18
    Detva dala gól!

LADISLAV ŠČURKO prešiel po pravej strane hracej plochy, zobral to na seba a presnou strelou rozhoduje o víťazstve Detvy. Ščurko tak zaznamenal v tomto stretnutí hetrik a do veľkej miery sa podpísal pod výhru Detvy.

63:42
    Ani jeden z celkov nechce spraviť zbytočnú chybu a do útoku sa tímy príliš nehrnú.

62:30
    Máme za sebou polovicu predĺženia.

61:27
    Teraz to skúšal z ľavej strany Andrisík, no Zalivin vyrážačkou rýchlo zasiahol a puk vyrazil.

60:25
    Obrovskú šancu mal Petr Obdržálek, ale Zalivin jeho bombu vykryl.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Víťaza tohto stretnutia sme po hodine hry nespoznali, pretože Rastislav Gašpar vyrovnal 61 sekúnd pred koncom tretej tretiny. Nasledovať bude predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:59

Nedáš – dostaneš. RASTISLAV GAŠPAR vyškolil zle brániaceho Drtinu a vyrovnáva na 4:4.

58:32
    Definitívu zápasu mohol dať Andrisík, ale minul z medzikružia bránu.

58:01
    Dve minúty do konca tretej tretiny.

57:47
    Zakázané uvoľnenie hostí vracia Detvu do útočného pásma.

57:32
    Domáci sa snažia vyrovnať a zamestnávajú hosťujúceho brankára.

56:06
    HC Nové Zámky dali gól!

Hatala našiel vyhodením z pásma na útočnej modrej čiare FILIPA BAJTEKA, ktorý Zalivinovi namieril pod lapačku. Nové Zámky opäť vedú.

55:50
    Pred bránou hostí sa strhla veľká skrumáž, po ktorej museli rozhodcovia prerušiť hru.