NY Islanders – Montreal 2:6 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 7:3 (kon.)
Tampa – Boston 1:2 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 3:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 1:2 (po pr.) | Chicago – Anaheim 6:2 (kon.) | Vegas – New Jersey 3:0 (kon.)
San Jose – Toronto 5:2 (kon.)
Winnipeg Jets
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Buffalo Sabres
Středa 04.03.2020, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

To už je z mé strany vše. Někdy příště se u NHL těším opět na počtenou! (04:33:14)

Československá stopa

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

1. Kyle Connor (WPG) 2+1
    2. Blake Wheeler (WPG) 0+2
    3. Rasmus Ristolainen (BUF) 0+1

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 35:26 (13:11, 14:8, 8:7)
    Zblokované střely – 7:3
    Vyhraná vhazování – 15:15
    Trestné minuty – 4:6
    Hity – 11:10

Hokejisté Winnipegu poráží Buffalo 3:1 a připisují si do tabulky důležité dva body v boji o play-off. Hrdinou zápasu je především Kyle Connor, který se dvakrát trefil a jednou asistoval a díky němu vedli domácí na začátku druhé třetiny už 3:0. Za Sabres snížil v polovině duelu Rasmus Ristolainen, ale další gól už v utkání nepadl. Třetí dvacetiminutovku zvládli Jets takticky velmi dobře, když soupeře nepustili do žádného velkého tlaku.

59:26
    Kyle Connor nedokázal zamířit na opuštěnou branku hostí. Šanci mu sebral Rasmus Dahlin!

58:58
    Hostům bylo odpískáno postavení mimo hru. Následuje jejich time-out.

58:54
    Nabídku Victora Olofssona netrefil před odkrytou brankou Wayne Simmonds! Hosté teď byli blízko kontaktnímu gólu.

58:35
    Sam Reinhart střílel z první z levého kruhu. Hellebuyck byl připraven.

58:24
    Zakázané uvolnění domácích.

57:44
    Sekundy hostům rychle utíkají. Carter Hutton zamířil na střídačku a Sabres to zkoušejí v šesti!

56:38
    Zakázané uvolnění Buffala. Domácí tak získali buly v útočném pásmu.

55:56
    Jeff Skinner si vybruslil do střelecké pozice. Bekhendové zakončení mu ale nesedlo.

55:29
    Eichelovu střelu srazil do ochranné sítě Pionk. Následuje poslední reklamní přestávka.

55:03
    Sabres by potřebovali tlačit na pilu, ale v posledních minutách hrají především domácí.

54:12
    Josh Morrissey střílel z levé strany kluziště. Hostující branku přestřelil.

53:42
    Nathan Beaulieu vypálil od modré čáry. Carter Hutton má puk v lapačce.

53:09
    Mark Scheifele našel rozjetého Blakea Wheelera. Jeho střelu z pravé strany vyrazil Hutton. Tryskáři se nadále snaží hrát aktivně.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 14. Connor (Wheeler), 17. Poolman (Connor, Copp), 24. Connor (Scheifele, Wheeler) – 31. Ristolainen (Okposo, Jo. Larsson)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, D. Kulikov, Poolman, Beaulieu – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Eakin, Ehlers – Roslovic, Copp, Harkins – Appleton, N. Shore, G. Bourque.
    Buffalo Sabres: C. Hutton (J. Johansson) – Ristolainen, Montour, Jokiharju, McCabe (A), Pilut, Dahlin – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – Kahun, Ma. Johansson (A), Vesey – Simmonds, Lazar, Skinner – Okposo, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: Charron, Furlatt – Murphy, Brisebois

Diváci: 15 325