NY Islanders – Montreal 2:6 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 7:3 (kon.)
Tampa – Boston 1:2 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 3:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 1:2 (po pr.) | Chicago – Anaheim 6:2 (kon.) | Vegas – New Jersey 3:0 (kon.)

57:02
    Adam Larsson předvedl své umění za brankou, když tělem poslal k ledu Radka Faksu. Jenže rozhodčí odklíčovali zákrok vysokou holí a je tu důležitá přesilovka Stars.

45:58
    Andreas Athanasiou fauluje už podruhé v utkání, neboť nedokázal reagovat na rychlý pohyb Roopeho Hintze, kterého podrážel.

37:02
    Andreas Athanasiou poté fauluje, dvě minuty za hákování.

33:38
    A Comeau dělá velkou chybu v útočném pásmu, když fauloval krosčekem Nurse. Přesilovka pět na tři pro Oilers.

32:52
    Zákrok mimo dění předvedl Corey Perry na hlavní hvězdu Edmontonu, Connora McDavida. Jsou z toho dvě minuty za nedovolené bránění.

25:42
    Alexandr Radulov Chiassonovi neumožnil klidné zakončení, když jej krosčekoval.

22:21
    Skvělý forčeking Tylera Seguina donutil k faulu Leona Draisaitla. To je jeho druhý trest v utkání, tentokrát kvůli sekání.

14:46
    Na trestnou lavici si půjde sednout nejproduktivnější hráč ligy. Leon Draisaitl odpyká trest pro příliš mnoho hráčů na ledě. Na vině je James Neal, který se jako šestý muž nechtěně dotkl kotouče bruslí.

08:21
    Stephen Johns dává kanadskému klubu naději poté, co sáhl k faulu v obranné třetině. Do této chvíle Oilers prakticky nevystřelili nebezpečně na branku, teď mají šanci na nápravu. Dvě minuty za podrážení Jamese Neala.

05:08
    Nenápadný háček Khairy a je tu první vyloučení. Edmonton je v oslabeních skvělý, nachází se dokonce na druhém místě v NHL.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 47. J. Klingberg (Ja. Benn, Radulov) – 28. Nugent-Hopkins (Nurse, Draisaitl), 62. Chiasson

Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – J. Klingberg, Lindell, Johns, Heiskanen, Sekera, Oleksiak – Perry, Seguin, Ja. Benn – Gurjanov, Dickinson, Hintz – Comeau, Faksa, Cogliano – Radulov, Pavelski, Janmark.
    Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Nurse, Bear, Jones, A. Larsson, K. Russell, Benning – Ennis, McDavid, J. Archibald – Nugent-Hopkins, Draisaitl, Yamamoto – Athanasiou, Sheahan, Kassian – Neal, Khaira, Chiasson.