NY Islanders – Montreal 2:6 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 7:3 (kon.)
Tampa – Boston 1:2 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 3:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 1:2 (po pr.) | Chicago – Anaheim 6:2 (kon.) | Vegas – New Jersey 3:0 (kon.)
San Jose – Toronto 5:2 (kon.)
San Jose Sharks
5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 04.03.2020, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (07:01:28)

Antti Suomela

Dnešní utkání tedy skončilo lépe pro domácí celek San Jose, který vyhrál 5:2. Rozhodla jedna minuta ve třetí třetině, když se prosadili domácí Noesen a pak Kane. Poslední branku vstřelil do odkryté klece Radim Šimek. San Jose si příště zahraje 6.3. doma s Minnesotou. Toronto příští zápas hraje 6.3. na ledě Los Angeles.

59:03 Radim ŠIMEK - 5:2

59:03
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hotovo, rozhodnuto. Na polovině hřiště se dostal k puku RADIM ŠIMEK a ten přesně zamířil do prázdné branky hostů. Bez asistence.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:20
    Domácí vyhazují do středního pásma.

57:57
    Hosté se sami vyhnali do středního pásma.

57:24
    Marnerovo nebezpečné nahození od levého mantinelu tečoval Tavares jen vedle branky.

56:58
    Hosté hrají v šesti. Campbell je na střdačce.

56:30
    Stefan Noesen pálil od modré čáry. Bylo to jen takové nahození, protože před Campbellem nikdo nebyl.

55:43
    Marner od levého mantinelu překvapivě nahrával naslepo zadovkou. Nikoho ale nenašel.

55:15
    Následuje komerční přestávka.

54:58
    Barrie nahazoval od modré čáry. Jeho pokus nikdo v bílém netečoval.

54:11

54:02
    Kane se hnal dopředu, ale nakonec proti trojici soupeřů jen držel drahocenný čas.

53:50

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 7. E. Kane (Burns, Couture), 24. Suomela (Noesen, M. Karlsson), 46. Noesen (Suomela), 47. E. Kane (Vlasic), 60. R. Šimek – 23. Matthews (Marinčin), 38. Marner (Matthews, C. Rosén)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, Ferraro, Vlasic, Heed, Davidson – Gregor, Couture, E. Kane – Labanc, J. Thornton, Meier – Gambrell, Kellman, Sörensen – Noesen, Suomela, M. Karlsson.
    Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Andersen) – Marinčin, Barrie, Dermott, Holl, C. Rosén, Liljegren – Hyman, Matthews, Marner – W. Nylander, Tavares, Kerfoot – Clifford, Spezza, Kapanen – Engvall, F. Gauthier, Malgin.