Washington – Philadelphia 2:5 (kon.) | Calgary – Columbus 3:2 (po pr.) | Colorado – Anaheim 3:4 (po pr.)
Vancouver – Arizona 2:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
HC Litvínov
Čtvrtek 05.03.2020, 16:15 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 21. kolo

Dnes je to ode mně vše, děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (18:34:26)

Třetí třetina nabídla zajímavý začátek domácího týmu, který se chtěl gólově prosadit, ale na Davida Čermáka si nepřišel. Góly padaly v poslední desetiminutovce, když Chemici vedli už o tři branky. Bruslaři dokázali rychle odpovědět. Utkání nakonec skončilo vítězstvím Litvínova v poměru 4:1.

Velmi zajímavé utkání na ledě Kotliny, kdy jsme viděli atraktivní hru. Litvínov byl aktivnější a sváděl tuhou bitvu s obranou a brankářem Tučkem. Skóre se měnilo poprvé ve druhé třetině, kdy se prosadili dvakrát hosté. Havlíčkobrodští se snažili s nepříznivým výkonem něco udělat, což se jim podařilo v 50. minutě. Litvínov nakonec zaslouženě získal tři body za předvedenou hru.

59:47
    Havlíčkův Brod se pokusil o přečíslení, jenže je z toho postavení mimo hru.

59:25
    Číhal ujel z trestné lavice, ale byl zastaven v obranném pásmu Litvínova.

58:50
    Oba celky si prostřídaly své příležitosti, ale střelci byli plonkoví.

58:23
    Maskovaná opora Vysočiny si připisuje další zářez na svoji hokejku, když zastavila pokus od levého hrazení.

57:55
    Hosté odstřelují branku Filipa Tučka z každé strany, ale gólman Havlíčkova Brodu byl vždy na místě.

57:17
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Číhal – 2 min., vražení na hrazení).

56:55
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Chemici přidávají čtvrtý dílek do své mozaiky! Marek Slavík nahrál zpoza branky na volného DOMINIKA BROUČKA, který zakončoval do poloprázdné branky! Asistence: Marek Slavík.

56:36
    Hraje se nahoru dolu a poslední střídání musí diváky bavit.

55:23
    Šance Litvínova, která končí dobrým obranným zákrokem jednoho z domácích beků.

54:30
    Tomáš Krejčí mohl přiblížit domácí na dostřel, ale jeho zakončení bylo jen o kousek nepřesné k levé tyči!

53:43
    Havlíčkobrodští jsou pohyblivější, ale to samé platí o hráčích soupeře. Hraje se nyní více ve středním pásmu.

52:50
    Filip Dymák se dostal při souboji jeden na jednoho do zakončení, ale bekhend byl málo na Davida Čermáka.

52:13
    Lukáš Číhal vypálil z levého kruhu, Čermák připraven.

51:21
    Bruslaři se usadili v pásmu a David Čermák má plné ruce i nohy práce, aby udržel puk před brankovou čárou!

50:58
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hora – 2 min., hákování).

49:50
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí tým rychle odpovídá na branku soupeře! Filip Dymák nahrál do ohně, kde se v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval ADAM RAUŠ. Šikovný útočník zamířil přesně a rozsvítil červené světlo za Davidem Čermákem! Asistence" Filip Dymák a Martin Zych.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 50. Rauš (Dymák, Zych) – 24. Slavík (Werner, Iljuk), 35. Špaček (Hocelík, Slavík), 50. Postl (Filip), 57. Brouček (Slavík)

BK Havlíčkův Brod: Tuček (Beran) – Jakubec, Besmák, Fišer, Zych (C), Kuchta, Číhal, Kutlvašr – Dymák (A), Rauš (A), Holenda, Teplý, T. Krejčí, D. Krejčí, Bačkovský, Hrdlička, Kravec, Prášek
    Trenér: Václav Adam

HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Kuchař, Filip, Hocelík (A), Werner, Kadár (A), Hora, Martínek – Špaček, Postl, Slavík (C), Skuhrovec, Beran, Adámek, Iljuk, Krocker, Vopat, Dej, Brouček
    Trenér: Martin Tvrzník

Rozhodčí: Martin Vepřovský – Kristýna Hájková, Pavel Kolář