Washington – Philadelphia 2:5 (kon.) | Calgary – Columbus 3:2 (po pr.) | Colorado – Anaheim 3:4 (po pr.)

59:19
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Svoboda – 2 min., podrážení).

54:43
    Přesilová hra Komety končí, dvě minuty za napadení obdržel Michal Kunc.

54:29
    Možnost pro Kometu, dvě minuty za sekání fasuje Jáchym Jasoněk.

42:44
    Kometa bude mít k dispozici přesilovou hru, potrestaným hráčem je Filip Weintritt, jenž fasuje 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Dvouminutový trest odsedí Dan Handl.

35:11
    Kometa bude mít možnost vzít si vedení zpět. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel David Kozubík.

18:48
    Zlín navíc bude pokračovat v přesilové hře, rozhodčí vylučují Jana Mlčáka na dvě minuty za krosček.

18:26
    Zlín bude mít před první sirénou možnost vyrovnat, dvě minuty za podrážení obdržel brněnský útočník Martin Snášel za faul kolenem.

10:05
    Hosté ze Zlína nestíhají a z toho pramení další faul, který má na svědomí Petr Pavlas, jenž odjíždí na trestnou lavici za podrážení.

08:21
    Brabenec si však vybojoval faul, dvě minuty za hákování fasuje Lukáš Chludil.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 3. Kowalczyk (Kunc, Krška), 10. Svoboda (Kunc, Brabenec), 34. Brabenec (Kunc, Malý), 47. Dufek (Pigl, Svoboda), 54. Brabenec (Kunc) – 18. Luža (Dobiáš), 19. Dobiáš (Frömel), 20. Severa (Chludil, Dobiáš), 36. Dobiáš (Fajkus), 52. Dobiáš (Pavlas, Sebera), rozh. náj. Dobiáš