Magnitogorsk – Barys 1:2 (po pr.) | Ufa – Omsk 6:3 (kon.) | Jaroslavl – Jokerit 0:3 (kon.)
Viťaz – Petrohrad 0:6 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 1:2
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 05.03.2020, 15:00 • Arena Metallurg • Play-off KHL • Osmifinále

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (17:41:01)

Československá stopa v utkání

Tomáš Filippi (MET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:29
    Andrej Nestrašil(MET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:44

Dnešní utkání sledovalo 6 821 diváků.

Střely na branku: 32 – 37

Je dobojováno. Hrozba několika prodloužení byla ze strany hostů zažehnána a už po jednatřiceti vteřinách zápas rozhodl Linus Videll. Díky jeho trefě se tak hosté ujímají v sérii vedení 2:1 na zápasy.

60:31 Linus VIDELL - 1:2

60:31
    Barys právě vstřelil branku!
    Tak to bylo hodně rychlé. Po jednatřiceti vteřinách prodloužení rozhodl o druhém bodu pro Barys LINUS VIDELL. Ten si našel odražený puk a skrze domácího hráče se napřáhl ke střele. Poté našel skulinku v Košečkinově brance a prostřelil ho – 1:2. Bez asistence.

60:12
    Hosté se hned na začátku dostali před branku soupeře, ale zblízka se Boydovi nepovedlo zasunout puk za Košečkina.

60:01

První prodloužení začne přibližně v 17:33.

Střely na branku: 32 – 35

Tak je za námi i třetí třetina, ve které se už skóre měnilo. Domácí do vedení poslal Sergej Mozjakin, ovšem poté hosté srovnali zásluhou Darrena Dietze v přesilové hře a začínalo se znovu od začátku. Do konce se už nic nestalo a je před námi první prodloužení tohoto třetího osmifinálového duelu. To se bude hrát v pěti hráčích a dvacet minut a tak stále dokola, dokud se nerozhodne.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Darren Dietz pálil na domácí branku a Košečkin byl opět pozorný a zastavil ji. Následně pak jdou na druhou stranu domácí, už to ale vypadá, že základní hrací doba vítěze nepřinese.

58:52
    Na druhé straně svižnou ranou prověřil Košečkina Nikita Michajlis a také domácí brankář se mezi třemi tyčemi zaskvěl a jeho pokus zneškodnil.

58:08
    Kozunovo nahození od modré čáry raději kryl Pasquale a puk přenechal spoluhráčům. Ti ho neudrželi a domácí dále hrozí před jeho brankou.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 47. Mozjakin (Kozun, Loktionov) – 49. Dietz (Videll), 61. Videll

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Nosov) – Běreglazov, Antipin (A), J. Jakovlev (A), Dronov, Pivcakin, Minulin, J. Birjukov – Mozjakin (C), Loktionov, N. Kuljomin – Potěchin, Filippi, Korobkin – Kozun, A. Nestrašil, O'Dell – Timkin, Několenko, Dorofejev – Rožkov.
    Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Svedberg, Ohtamaa, Dietz (C), Metalnikov, Blacker, Šalapov, Orechov – Knight, Pakarinen, Videll – Boyd (A), Gurkov, R. Starčenko (A) – Michajlis, Šestakov, Valk – Petuchov, Sagadejev, Paňukov.

Rozhodčí: Romaško, Sergejev – Gorděnko, Sysujev

Diváci: 6 821