Litvínov – Kladno 6:2 (kon.) | Sparta – Olomouc 3:2 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Zlín 3:0 (kon.)
K. Vary – Liberec 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 0:2 (kon.) | Třinec – Plzeň 3:0 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 5:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 06.03.2020, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 52. kolo

55:16
    Hlavní rozhodčí vyšel z boxu a rozpažil, branku neuznal. Puk podle sudích nepřešel zcela brankovou čáru.

55:16
    Na opakovaných záběrech je vidět, že Justin Peters přikryl puk lapačkou nebo zastavil bruslí, zdá se však, že to bylo až za brankovou čárou. Otázkou nyní je, zda kotouč skutečně překročil čáru celým svým objemem. To v těchto chvílích patrně rozhodčí posuzují.

55:16
    Zlínští hokejisté mají tlak, Bruslařský klub však zatím drží gólman. Po jedné z dorážek se však hlavní rozhodčí rozhodli odejít do boxu zavolat brankovému videorozhodčímu. Situace je přezkoumávána.

53:52
    Utkání sleduje 3 246 diváků.

53:51
    Jen co byli Bruslaři v pěti, na trestnou lavici odjel za podrážení Martin Ševc (MBL). Po komerční přestávce tak bude následovat další přesilovka zlínských hokejistů.

51:50
    Oba hlavní rozhodčí zvedli po faulu na Ference zároveň ruku, následně odjel na trestnou lavici Pavel Kousal, jenž dostal 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpykává Adam Zbořil.

48:38
    Dvouminutový trest obdržel za nedovolené bránění Zdeněk Okál (ZLN).
    43:25 Pavol SKALICKÝ - 3:0

43:25
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Do úniku se dostal poté, co se k němu odrazil puk od zlínského obránce, PAVOL SKALICKÝ, jenž z levého kruhu přehodil brankářův beton a zvyšuje na 3:0. Bez asistence.

38:15
    Po střele Marise Bičevskise se kotouč odrazil od břevna.

36:55
    Zatím největší zlínská šance tohoto zápasu. Pavel Sedláček z mezikruží mířil do branky, jenže puk se odrazil od břevna zpět do hry.

34:36
    Zlín si zahraje přesilovku. Dvouminutový trest za vysokou hůl obdržel Maris Bičevskis (MBL).

32:22
    Krátce po buly Zlínští trefili levou tyč.

28:53
    Obrovská smůla Beranů. David Nosek totiž po střele od modré trefil břevno.

27:33
    Za pozdní dohrání byl na dvě minuty vykázán Pavol Skalický (MBL).

18:27
    Pavol Skalický jel sám na brankáře a byl podražen, hlavní rozhodčí však nenařídil trestné střílení, což domácí následně reklamovali, přesto se bude hrát klasická přesilovka. Na trestnou lavici usedl za gólmana Kašíka Matyáš Harmlík (ZLN).

16:11
    Domácí se připravili o přesilovku. Podruhé v tomto zápase na trestnou lavici usedl Lukáš Kašpar (MBL), tentokrát za hákování.

15:54
    Hlavní rozhodčí zvedl ruku, za držení vyloučil na dvě minuty Antonína Honejska (ZLN). Následuje tedy další přesilovka Středočechů.

13:08
    Domácí si po komerční pauze zahrají početní výhodu. Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Matyáš Hamrlík (ZLN).
    11:38 Martin ŠEVC - 2:0

11:38
    Boleslavští hokejisté příhodně stínili brankáři, který nemohl nic vidět. Od modré čáry vystřelil MARTIN ŠEVC a kotouč zapadl pod břevno zlínské branky. Asistence: David Šťastný, Marek Hrbas.
    05:02 Mário LUNTER - 1:0

05:02
    V oslabení ujel sám na brankáře MÁRIO LUNTER a Liboru Kašíkovi propadl po útočníkově střele kotouč mezi betony. Mladá Boleslav tak vede. Bez asistence.

04:20
    Domácí sekali Zlínské při protiútoku, Lukáše Kašpara tedy čekají dvě minuty na trestné lavici.

01:03
    Radim Zohorna byl úplně sám před odkrytou brankou i s pukem. Než na tento fakt ale stačil zareagovat, trefil vnější síť soupeřovy branky.