Frýdek-M. – Lovosice 27:24 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:24 (10:16)
HK FCC Město Lovosice
Pátek 06.03.2020, 18:30 • SH 6. ZŠ, Frýdek-Místek • Chance Extraliga mužů • 21. kolo

Díky za pozornost, házené zdar. (20:05:08)

Frýdek slaví! Vyhrál vůbec potřetí v sezoně, poprvé porazil jiný než brněnský celek. Maloměřicím tak odskočil na rozdíl tří bodů a před play-out se mu bude dýchat mnohem lépe.

Frýdek-Místek dělá hodně důležitý krok k záchraně. Dnes otočil domácí duel s Lovosicemi, které přitom vedly po šesti minutách 6:0. Vlastně až tři minuty před koncem se domácí mužstvo dostalo vůbec poprvé do vedení, ale to je nyní asi Pepinu úplně jedno. Lovosice si touhle ztrátou hodně komplikují boj o play-off a situace je pro ně kritická. Janu Landovi nevyšel návrat na lovosickou lavičku. Lovosice jsou osmé, ale devátý Jičín má k dispozici zítřejší utkání na půdě nováčka z Maloměřic. V posledním kole bude doma proti Frýdku favoritem, to Lovosice na vlastní palubovce proti Karviné outsiderem.

Konec zápasu. (27:24)
    60
    Brožek poslal trhák levačkou do pravé části brány, ale tou dobou už bylo rozhodnuto. (27:24)
    60
    V signalizované pasivitě obešel Gřešek Motla a z šestky skóroval. (26:24)

60
    Rozhodčí zastavují hru a v čase 59:21 si tentokráte Frýdek bere timeout. (25:24)

59
    Motlovu dohrávku z pravé spojky nezpracoval Malý na pravém křídle, útočí domácí. (25:24)
    59
    Petrovský vystoupal nad blok a pod břevno zakončil útok svého mužstva. Hosté si následně vzali timeout. (25:24)

59
    Hostující obrana je hodně vytažená a rozhodčí už mají ruku nahoře. (24:24)

58
    Faul na Gřeška, když proti němu šli hned tři hráči hostů. (24:24)
    58
    Jelínek vyrovnává z levé spojky. (24:24)

58
    Frýdek je nyní agresivní v obraně a sahá po třetím vítězství v sezoně. (24:23)
    57
    Strack ze spojky k pravé tyči překonává brankáře a domácí vůbec poprvé v zápase vedou. (24:23)

56
    Takže to bylo zřejmě zakončení vedle bližší tyče bez teče. (23:23)

56
    Pyško si počkal na Jonášovu střelu z pravé spojky u bližší tyče a ačkoliv by Malý posléze chtěl pokračovat v útoku, tak hrát bude domácí mužstvo. (23:23)

56
    Obrana zastavila Boučka, ale domácí poté výrazně minuli levou tyč prázdné brány. (23:23)
    55
    Nechybělo mnoho, aby Motl šel do brejku a vypíchl balón Petrovskému, následovala ovšem nahrávka pro Mazura do druhé vlny na pravou spojku. (23:23)