New Jersey – St. Louis 4:2 (kon.) | Detroit – Chicago 2:1 (kon.) | Winnipeg – Vegas 4:0 (kon.)
Calgary – Arizona 3:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 6:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 2:1 (kon.)
NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Washington 2:5 (kon.) | Dallas – Nashville 0:1 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 7:3 (kon.)
Anaheim Ducks
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 07.03.2020, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:40:09)

Toronto Maple Leafs: 31.

Ne, Toronto sice dnes překročilo svůj stín, když konečně dokázalo dát gól, ale jinak jedno velké nic... třetí prohra v řadě a třetí totálně nezvládnutý zápas. Až po gólu Nylandera se ve hře Maple Leafs objevily konečně nějaké prvky souhry, neočekávaných kombinací apod., nicméně alespoň na vyrovnání to již nestačilo.
    Anaheim nepředvedl kdovíjaký výkon, podobně, jako v minulém zápase další kat Toronta, Los Angeles, ale na výhru to stačilo.

59:48
    Ryan Getzlaf (Anaheim) zabojoval ve středním pásmu, kde podržel na chvíli puk.

59:30
    Domácí dostávají puk ze třetiny, Toronto ztrácí další cenné vteřiny.

59:21
    Oddechový čas pro hosty.

59:18
    Toronto v útočném pásmu, Auston Matthews (Toronto) to zkouší z levé strany, ale Miller je pozorný.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, puk ve středním pásmu, hosté ho nastřelují do pásma Anaheimu.

58:19
    Ryan Miller (Anaheim) má puk ve své lapačce, po střele Tavarese, hra přerušena, vhazování po levici domácího gólmana.

58:15
    Hosté v útočném pásmu, domácí usilovně brání těsný náskok.

57:58
    A ta chvíle přichází nyní, Jack Campbell (Toronto) opouští brankoviště, hosté v šesti.

57:40
    S velkou pravděpodobností to zkusí také v šesti, máme se tak na co těšit.

57:18
    Gól Nylandera znamená zajímavou zápletku v závěru třetí třetiny, hosté budou usilovat o vyrovnávací gól.
    57:00 William NYLANDER - 2:1

57:00
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Dlouhé střelecké trápení Toronta končí! WILLIAM NYLANDER sebral na modré čáře puk rozehrávajícímu Milanovi, najel si obloukem, z pravé strany, k brance a střelou z úhlu tentokrát dává gól, svůj třicátý v sezóně. Bez asistence.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Rowney (Backes, Del Zotto), 51. Henrique – 57. W. Nylander

Anaheim Ducks: Gibson (51. R. Miller) – Ja. Larsson, Del Zotto, Guhle, Irwin, Djoos, Hakanpää – Milano, Getzlaf, Heinen – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Sherwood – Deslauriers, Backes, Rowney.
    Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Andersen) – Dermott, Holl, Marinčin, Barrie, C. Rosén, Ceci – Hyman, Matthews, Marner – W. Nylander, Tavares, Engvall – Clifford, Kerfoot, Kapanen – Malgin, F. Gauthier, Spezza.

Rozhodčí: Sutherland, Meier – Daisy, Nagy

Diváci: 15 984