New Jersey – St. Louis 4:2 (kon.) | Detroit – Chicago 2:1 (kon.) | Winnipeg – Vegas 4:0 (kon.)
Calgary – Arizona 3:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 6:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 2:1 (kon.)
NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Washington 2:5 (kon.) | Dallas – Nashville 0:1 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 7:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
AZ Havířov
3:4 (1:3, 1:0, 1:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 07.03.2020, 13:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Dnes v Havířovské GASCONTROL Aréně uvidíme utkání ELIOD Extraligy dorostu skupiny o umístění v play-off mezi domácím AZ RESIDOMO Havířov a Piráty Chomutov.

Favoritem jsou domácí hráči, kteří mají 49 bodů a jsou na 10. místě tabulky. Hosté jsou s 26 body na 16. místě.

Uvidíme, zda se předzápasové předpoklady naplní. Sledujte tento souboj s námi.

AZ RESIDOMO Havířov: Nowak (Dybal) – Wlodara, Bílek, Kremnický, Kubíček P. "C", Křivohlávek, Puzoň, Kalina – Pavlačka "A", Csabi, Kusak P., Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak M. ,Bárta, Siekierka

Piráti Chomutov: Bajgar (Ciple) – Poch, Husinecký, Pöschl "A", Rykl, Badinka, Döring – Spudich, Šugár, Šilar, Svoboda "C", Vostiňák, Čech "A", Pavlák, Ekrt, Rindoš

Rozhodčí: Novotná – Novotný, Bartoň.

00:01

01:11
    Piráti právě vstřelili branku!
    Důraz v útočném pásmu předvedl TOMÁŠ ŠILAR, jenž překvapil Nowaka střelou z mezikruží. Bez asistence.

02:17
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vostiňák – 2 min., podrážení).

02:58
    Hosté v oslabení ujeli do přečíslení, Ekrt našel Spudicha, jehož střelu z první Nowak chytil.

03:36
    Piráti se osvobodili.

04:17

AZ v přesilovce v podstatě neohrozil branku soupeře.

08:29
    Hosté teď zatlačili domácí pětici a výsledkem je gól z hole JOSEFA RYKLA. Asistence: Josef Poch a Jan Ekrt.

09:20
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svbooda – 2 min., napadení).

11:13
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Rykl – 2 min., nedovolené bránění).

11:20
    Hosté ve 4.

11:41

12:32
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pavlačka – 2 min., podrážení).

13:08
    AZ se drží v útočném pásmu, ale chybí střelba.

13:13

Začala zkrácená přesilovka Pirátů.

13:47
    Nowak chytil Čechovu střelu do lapačky, vhazuje se po levici gólmana AZetu.

14:21
    AZ se osvobodil.

14:32

Přesilovky dnes nejsou silnou stránkou ani jednoho z týmů.

15:00
    JAN EKRT se dostal k puku u pravého mantinelu a jeho přihrávku srazil za záda Nowaka domácí obránce Bílek. Bez asistence.

16:43
    Havířov právě vstřelil branku!
    PATRYK KUSAK dorazil puk po Makovcově střele do Bajgarovy branky. Asistence: Pavel Makovec a Marek Vojkůvka.

19:01
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.

19:40
    Bajgar raději podržel nahozený puk, vhazuje se po levici gólmana Pirátů.

19:54
    Útok Pirátů zastavil ofsajd.

20:00

Hostům patřila první polovina úvodní třetiny, když se zaslouženě dostali do dvou brankového vedení. Pak se hra vyrovnala, ale Piráti ubránili tři přesilovky AZetu a sami přidali třetí branku. Havířov se dočkal gólu až tři minuty před koncem první třetiny. Uvidíme, co přinese druhá část dnešního utkání, která začne asi ve 14:18.

20:01

20:56
    Domácí Bárta zůstal ležet na ledě, s pomocí spoluhráčů odjíždí na střídačku. Snad bude v pořádku.

21:49
    Zakázané uvolnění AZetu.

22:17
    ADAM CSABI ujel po levém křídle a střelou na vyrážečku překonal Bajgara. Asistence: Dominik Kolat.

24:28
    Probíhá tuhý boj o střední pásmo.

25:34
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Vojkůvka – 2 min., sekání).

26:49

27:34

27:40
    Puk je v hledišti, vhazuje se před Nowakem.

28:34
    Zakázané uvolnění Pirátů.

28:54
    Hostující Čech se dostal do brejku, zkusil blafák do bekhendu, ale ztroskotal na levém Nowakově betonu. Následně sestřelil domácího gólmana a bude vyloučen.

28:54
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Čech – 2 min., napadení).

29:16
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Rykl – 2 min., vysoká hůl).

AZ má přesilovku 5 na 3!

30:44
    Teď měl na holi vyrovnání Puzoň, ale proti jeho střele se parádně přesunul Bajgar a puk zastavil!

30:54
    Hosté ve 4.

31:05
    Domácí Bárta se pěkně uvolnil, ale jeho střelu z mezikruží zastavila lapačka Bajgara.

31:15
    Hosté se v oslabení mohli dostat do brejku, ale zastavil je ofsajd.

31:16

32:48
    Oba týmy hrají naplno, je k vidění hodně osobních soubojů, ale také nepřesností. Teď zakázané uvolnění Pirátů.

33:56
    Další zakázané uvolnění Chomutova.

35:41
    Po delší době zákrok gólmana, Bajgar raději podržel Kubíčkovu střelu od pravého mantinelu. Vhazuje se po levici gólmana hostí.

36:18
    Zakázané uvolnění Chomutova.

37:46
    Dvě dobré šance AZetu – nejprve pálil z levého kruhu z otočky Michal Kusak, jenže minul. Po něm se ke střele dostal Bárta, ale jeho ránu Bajgar zastavil lapačkou.

39:35
    Vojkůvka pálil z levého kruhu, ale jeho rána minula branku Chomutova.

39:45
    Začíná se přiostřovat, duní mantinely po tvrdých, ale čistých střetech hráčů obou týmů.

40:00

Ve druhé třetině příliš hokejové krásy k vidění nebylo, spíše tvrdost a bojovnost. A také jedna branka, kterou dali domácí a přiblížili se tak svému soupeři na dostřel. Nedokázali ale využít přesilovku 5 na 3 a tak stále jeden gól ztrácí. Uvidíme, zda se jim podaří srovnat ve třetí třetině. Ta začne asi v 15:03.

40:01

41:14
    Domácí Křivohlávek nahodil puk od modré čáry, Bajgar puk raději podržel a vhazuje se po jeho pravé ruce.

42:23

43:22
    Hostům nevyšla dlouhá rozehrávka, je z toho zakázané uvolnění.

44:06
    Domácí Becher hledal před brankou Kolata, ale ten nedokázal puk zpracovat.

44:57

45:14

46:16
    Piráti se sami svou nepřesností připravili o útočné pásmo.

46:54
    Domácí se při oslabení dostali do gólové šance – Becher našel před brankou Bártu, ale jeho bekhendový pokus Bajgar vyrazil.

46:57

47:29
    Domácí Patryk Kusak se dostal sám před Bajgara, ale se střelou na vyrážečku neuspěl.

48:20
    Chomutov teď často chybuje v obraně, ale domácí hráči toho nedokáží využít. Teď skončila akce AZetu ofsajdem.

48:39
    Další ofsajd AZetu.

49:40

51:05
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí. Teď zastavil akci Pirátů ofsajd.

51:42
    Ofsajd AZetu. Hra začíná mít spád, AZ se snaží o vyrovnání, Piráti hrozí z protiútoků.

52:58
    AZ využil přečíslení, když MARTIN PAVLAČKA nastavil hůl na přihrávku Michala Kusaka a jen usměrnil puk do sítě. Asistence: Michal Kusak.

53:18
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Badinka – 2 min., nedovolené bránění).

54:02
    Domácí už mohli jít do vedení, Becherovu střelu zastavila tyč!

55:18

56:15
    Nowak raději podržel nahozený puk, vhazuje se po levici domácího gólmana.

56:41
    Hostující Pöschl nahazoval puk od modré čáry, Nowak neměl problém kotouč zastavit.

57:38
    Rykl pálil z pravého kruhu, ale puk skončil v Nowakově lapačce. Vhazuje se po levici domácího gólmana.

58:41
    Puk skončil v hledišti, vhazuje se ve střením pásmu.

59:05
    Šilar měl dobrou šanci, ale Nowak dokázal puk vyrazit nad branku.

60:00

Ve třetí části se trefil jen domácí Pavlačka, čímž vyrovnal na 3:3. Žádná další z mnoha šancí domácích se neujala, Chomutov se moc do šancí nedostával a tak nás čeká prodloužení.

60:01

61:14
    Domácí Becher se dostal sám před Bajgara, ale ten jeho bekhendový blafák zastavil lapačkou!

62:01
    Teď hostující Ekrt pálil z pravého kruhu, ale jen do připraveného Nowaka.

63:45
    Dlouhá pasáž bez šancí, chvíli kontroloval puk Chomutov, poté Havířov.

64:01
    Po Makovcově střele Bajgar puk vyrazil před sebe, ale nikdo z domácích nebyl nablízku, aby mohl dorážet.

64:55

65:00
    Prodloužení skončilo.

Po úpravě ledu budou následovat samostatné nájezdy.