New Jersey – St. Louis 4:2 (kon.) | Detroit – Chicago 2:1 (kon.) | Winnipeg – Vegas 4:0 (kon.)
Calgary – Arizona 3:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 6:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 2:1 (kon.)
NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Washington 2:5 (kon.) | Dallas – Nashville 0:1 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 7:3 (kon.)
AZ Havířov
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
Piráti Chomutov
Sobota 07.03.2020, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance liga - o pořadí v play-off • 28. kolo

Třetí třetina už byla plně v režii AZetu, který zaslouženě dokráčel k výhře 5:1. Tito soupeři se spolu utkají i v play-off, ale v Piráti určitě v jiné sestavě. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (19:19:07)

59:02

58:44
    Piráti se drží daleko od své branky.

58:02
    Hosté se osvobodili.

57:02
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Pitule – 2 min., sekání).

56:28
    AZ chyboval při rozehrávce, těžil z toho Llewellyn, ale nic z toho nebylo, protože hosté se provinili ofsajdem.

54:14

52:14
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Martin Rýgl – 2 min., nedovolené bránění).
    51:43 Lukáš BEDNÁŘ - 5:1

51:43
    Havířov právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ BEDNÁŘ navyšuje vedení AZetu, když se trefil k levé tyči Altrichterovy branky. Asistence: Filip Seman a Jan Bambula.

Dnešní utkání sleduje 1322 diváků.

50:49
    49:33 Petr FRIDRICH - 4:1

49:33
    AZ se prosadil při vlastním oslabení, PETR FRIDRICH dorážkou Marunovy střely zakončil přečíslení. Asistence: Jan Maruna.

48:49
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ondřej Procházka – 2 min., nedovolené bránění).
    45:43 Jan BAMBULA - 3:1

45:43
    JAN BAMBULA zakončil kombinaci s Malinou a Bednářem střelou do odkryté branky. Asistence: Lubomír Malina a Lukáš Bednář.

44:40
    Hraje se nahoru dolů, ale bez šancí.

42:45
    Dobrou šanci AZetu měl Seman, ale Altrichter si s jeho pokusem poradil.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. domácím pomohla výměna brankáře, když Cihlář překonal nerozchytaného Altrichtera krátce po jeho nástupy mezi tyče. Zápas je stále otevřený a můžeme se těšit na třetí třetinu. Ta začne asi v 18:44.

40:00

39:27
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Chroboček – 2 min., sekání).

39:20
    Tečovaný puk Stezka lapil.

39:02
    Domácí se provinili ofsajdem.

38:09

37:59
    Suchého střela z pravého kruhu šla těsně vedle levé tyče Stezkovy branky.

37:35
    AZ se osvobodil.

37:09
    Stezka chytil puk po Suchého nahození a raději jej podržel. Vhazuje se po levici domácího gólmana.

36:59

36:09
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Filip Seman – 2 min., krosček).

35:20
    Další šance AZetu – Cihlář pálil z mezikruží, Altrichter puk vyrazil do rohu.

34:47
    Domácí Baláž pálil z levého kruhu, ale netrefil branku.

33:53
    AZ se provinil přihrávkou rukou. Vhazuje se na útočné modré čáře Havířova.
    29:24 Dominik CIHLÁŘ - 2:1

29:24
    Domácí hráči přivítali nového muže v brankovišti gólem. Po závaru v brankovišti se prosadil DOMINIK CIHLÁŘ, bez asistence.

29:02
    Střídání v týmu Piráti Chomutov: ze hřiště odchází Richard Běhula, přichází Martin Altrichter.

29:02
    Zakázané uvolnění AZetu.

28:25
    Pirátům se nepovedla rozehrávka, je z toho zakázané uvolnění.

27:17
    Svobodovo nahození Stezka chytá, bude se vhazovat po pravici domácího brankáře.

26:28
    Malinovo nahození od modré má Běhula v náruči, vhazuje se po levici gólmana Pirátů.

25:12

24:19
    Bernovského střelu z levého kruhu Běhula lapil.

24:12

23:40
    Piráti se osvobodili.

22:54
    Piráti se osvobodili,

22:13
    Chroboček pálil z bezprostřední blízkosti, Běhula puk zastavil.

21:43
    Další vyhození Pirátů.

21:20
    Chomutov se osvobodil.

20:12
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Filip Suchý – 2+2 min., vysoká hůl).

20:01

V první třetině jsme viděli poměrně zajímavý hokej se šancemi na obou stranách, možná trochu více ze hry měli hostující hráči. Nicméně stav je nerozhodný. Uvidíme, co přinese druhá třetina. Ta začne asi v 17:52.

20:00

19:29
    Trochu vzrušení před domácí brankou, ale nakonec má puk domácí jednička pod kontrolou.

18:59
    Probíhá boj o puk za brankou Chomutova.

16:36
    Domácí Danielčák se dostal do brejku, jeho střele lízla levou tyč Běhulovy branky!

15:49
    Zakázané uvolnění Chomutova.

15:24
    14:24 Lukáš BEDNÁŘ - 1:1

14:24
    LUKÁŠ BEDNÁŘ to provedl parádně, vykoupal Běhulu a srovnává na 1:1.

Rozhodčí nařídil trestné střílení!

14:24
    Domácí Bednář se dostal do brejku, ale byl faulován!

13:44

13:24
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dominik Cihlář – 2 min., příliš mnoho hráčů).

13:21

12:49
    Suchý se dostal před Stezku, snažil se ho vymíchat, ale neprocpal puk za jeho levý beton.

11:47
    AZ se osvobodil, Chomutov se pak provinil ofsajdem.

11:21
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Doktor – 2 min., sekání).

10:50
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.
    07:46 Darby LLEWELLYN - 0:1

07:46
    Piráti právě vstřelili branku!
    Hosté přesilovku využívají – Chlouba pěkně našel DARBYHO LLEWELLYNA, jenž střelou z první nedal Stezkovi šanci. Asistence: Roman Chlouba a Dušan Žovinec.

07:09
    Další vyhození Havířova.

06:40

Už je vše na svém místě a bude se pokračovat.

06:18
    Domácí gólman při zákroku posunul branku, teď ji musí ledaři upevnit.

06:18
    Ránu Hlavy vyrazil Stezka povedeným zákrokem vyrážečkou.

06:08
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jozef Danielčák – 2 min., vysoká hůl).

03:46
    Doktor je s pukem za brankou Chomutova.

01:01
    Dobrou šanci AZetu zhatil rychlým přesunem Běhula, jež pak zastavil Kotalovu střelu.

01:01

00:26
    Střelu Tejnora od modré čáry Stezka vyráží nad sebe.

00:01

Dnes v Havířovské GASCONTROL Aréně uvidíme utkání posledního kola CHANCE ligy o pořadí v play-off mezi domácím AZ RESIDOMO Havířov a Piráty Chomutov.

Domácí už mají jistou 5. pozici v této skupině, hosté mohou ještě ze čtvrté příčky postoupit na třetí. Ale to by musel Vsetín jakkoliv prohrát v Přerově a zároveň Piráti vyhrát v Havířově v základní hrací době.

Je tak reálná šance, že na sebe oba týmy narazí ve čtvrtfinále play-off. Rozhodně nás tedy nečeká žádné utkání z povinnosti. Sledujte tento souboj s námi!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 15. L. Bednář (TS), 30. Cihlář, 46. Bambula (Malina, L. Bednář), 50. Fridrich (Maruna), 52. L. Bednář (F. Seman, Bambula) – 8. Llewellyn (Chlouba, Žovinec)

AZ Havířov: Stezka (Piták) – T. Černý, Malina, Chroboček, Matai, Mrowiec, Rašner, L. Rutar – L. Bednář (A), F. Seman (A), Bambula – O. Procházka, Cihlář, Kotala – Doktor, Baláž, Danielčák – Bernovský, Maruna (C), Fridrich.
    Piráti Chomutov: Běhula (30. Altrichter) – Seemann, Tejnor, Rýgl, Žovinec, Štochl, Lang, Vaněk – Chlouba, Suchý (A), Rudovský – Stloukal, Pitule, Hlava – Llewellyn, J. Svoboda (C), Tomica – Matyáš Svoboda, Šagát (A), Chrpa.

Rozhodčí: Koziol, Doleža – Zedník, Žídek