Salzburg – Plzeň 6:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 2:5 (kon.) | Mountfield HK – Jihlava 5:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 5:0 (kon.) | Zlín – Pardubice 0:4 (kon.) | Kladno – Sparta 2:1 (2:1 po s.n.)
Vítkovice – Kometa Brno 3:8 (kon.) | Olomouc – Třinec 3:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Rytíři Kladno
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Sparta Praha
Sobota 07.03.2020, 13:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Superpohár • Skupina A
Partner:
     
    Konec zápasu. (15:36:58)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
    Autorem vítězné branky je ADAM ZICH.
     
    5. série
    2:1
    Routa neproměňuje.
     
    5. série
    2:1
    Nagy neproměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Bláha proměňuje.
     
    4. série
    2:0
    Volráb neproměňuje.
     
    3. série
    2:0
    Konečný neproměňuje.
     
    3. série
    2:0
    Zich proměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Arnošt neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Hašek proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Klimo neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Urban neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    61:57
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Staněk – 2 min., sekání).
     
    61:34
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., sekání).
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.

    Michal Raška

    Branky a nahrávky: 49. Šapovaliv (Urban, Zich), rozh. náj. Zich – 47. Konečný (Vitouch)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Urban (KLA)
    0:0   Klimo (SPA)
    2. série:
    1:0   Hašek (KLA)
    1:0   Arnošt (SPA)
    3. série:
    2:0   Zich (KLA)
    2:0   Konečný (SPA)
    4. série:
    2:0   Volráb (KLA)
    2:1   Bláha (SPA)
    5. série:
    2:1   Nagy (KLA)
    2:1   Routa (SPA)


    Rytíři Kladno: Novotný (Burda) – Staněk, Šmatlák, Zíka (A), Funk, Ticháček, Volráb, Zich – Šimek, Hašek (C), Sachr, Filip, Bláha Martin, Nagy, Urban, Rendla, Čermák, Šapovaliv, Chrenka
    HC Sparta Praha: Cichoň (60. Mičán) – Poizl, Bláha Marek, Havlín (A), Klodner, Tomek, Gajdoš – Kuracina, Kulhánek, Klimo, Krchňák, Vaňous, Slavíček (A), Routa, Konečný, Vágner, Arnošt (C), Čech, Vitouch

    Rozhodčí: Tomáš Horák – Daniel Hynek, Jiří Ganger

    Diváci: 150