Liberec – Opava 4:0 (kon.) | Karviná – Příbram 2:0 (kon.) | Teplice – Slovácko 0:0 (kon.)
Slavia – Sparta 1:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
4:0 (2:0)
Slezský FC Opava
Neděle 08.03.2020, 14:30 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 24. kolo

Je za námi souboj 24. kola FORTUNA:LIGY mezi týmy FC Slovan Liberec a SFC Opava. Liberec v tomto duelu dle předpokladů dominoval a výsledkem je skóre 4:0. V prvním poločase se prosadili Jan Kuchta a Kamso Mara z penalty. Ve druhé části hry nejprve hned zkraje navýšil vedení opět Jan Kuchta a střelecký účet domácích uzavřel chvíli před koncem utkání Tomáš Malinský. Liberecký Slovan si tak připisuje třetí ligové vítězství ze tří utkání a minimálně do pondělí se dostává do první šestky ligové tabulky. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle. (16:23:23)

90+2

90+1
    Aktivní Baluta v ofsajdu.
    90. Balutovi není přáno, spálil další tutovku

90
    Alexandru Baluta se dnes branky nedočká! Tentokrát mu přihrál do výborně pozice Rondić, ale ani teď z toho není branka. Baluta střelu na zadní tyč mezi konstrukci branky nevměstnal.

89
    Na druhé straně hlavičkoval Jan Schaffartzik nad.
    87. Tomáš MALINSKÝ - 4:0

87
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak přece jen je tu ještě změna skóre! TOMÁŠ MALINSKÝ tak dlouho dotíral na Rychlého, který si nevěděl rady s rozehrávkou, až ho o míč obral a střelou pod břevno nedal Fendrichovi šanci.

86
    Žlutou kartu dostává Jan Schaffartzik (SFC Opava).

84
    Centr Malinského končí v rukavicích Fendricha.
    83. Balutův technický pokus skončil v boční síti

83
    Liberec opět předvedl pohlednou rychlou akci, na jejímž konci byl ve druhém poločase velmi aktivní Baluta. Jeho pokus skončil pouze na boční síti.

81
    Žlutou kartu dostává Alexandru Baluta (FC Slovan Liberec), kterému hlavní rozhodčí sečetl nedovolené zákroky za celé utkání.

80
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází nejspíš pro zranění Matěj Hrabina, přichází Martin Sus.

79
    Posledních pár minut zápas ztratil na tempu. Všichni už tuší, jak to dnes dopadne a pomalu to vypadá, že se utkání bude už jen dohrávat.