Los Angeles – Minnesota 7:3 (kon.) | San Jose – Ottawa 1:2 (po pr.) | Boston – Tampa 3:5 (kon.)
Florida – Montreal 4:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 4:6 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 3:1 (kon.)
Edmonton – Columbus 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 2:6 (kon.) | Detroit – Tampa 5:4 (2:1 po s.n.)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Je hotovo, prodloužení nakonec trvalo pouze 35 sekund. Duclair našel pěkným pasem před brankou CHRISE TIERNEYHO. Kotouč sice skákal, ale Tierney ho přesto dokázal zvednout pod břevno a překonat jinak dnes výborného Della. Asistence: Anthony Duclair, Thomas Chabot.
    19:50 Evander KANE - 1:1

19:50
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno, San Jose to přeci jen stihlo ještě v první třetině! Pilný střelec Burns znovu vypálil od modré čáry Před brankou byl zaparkovaný EVANDER KANE, který nejprve jeho střelu tečoval a pak i dorazil do branky. Asistence: Brent Burns, Timo Meier.
    10:33 Nick PAUL - 0:1

10:33
    Ottawa se ujímá vedení 1:0! Za brankou se výborně zorientoval Duclair a našel mezi kruhy ve výborné střelecké pozici NICKA PAULA. Ten přesnou střelou dokázal překonat Della. Asistence: Anthony Duclair, Jayce Hawryluk.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 20. E. Kane (Burns, Meier) – 11. N. Paul (Duclair, Hawryluk), 61. Tierney (Duclair, Chabot)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), R. Šimek, Ferraro, Vlasic, Davidson, Knyžov – Gambrell (C), Couture, E. Kane – Labanc (A), J. Thornton, Meier – Noesen, Kellman, Sörensen – Gregor, True, M. Karlsson.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Gustavsson) – Hainsey (A), Chabot (A), N. Zajcev, Reilly, Wolanin, Englund – Co. Brown, Tierney (A), B. Tkachuk – B. Ryan, White, Balcers – Hawryluk, N. Paul, Duclair – Sabourin, Peca, Boedker.

Rozhodčí: Anderson, Hebert – MacPherson, Tobias