Los Angeles – Minnesota 7:3 (kon.) | San Jose – Ottawa 1:2 (po pr.) | Boston – Tampa 3:5 (kon.)
Florida – Montreal 4:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 4:6 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 3:1 (kon.)
Edmonton – Columbus 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 2:6 (kon.) | Detroit – Tampa 5:4 (2:1 po s.n.)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Je hotovo, prodloužení nakonec trvalo pouze 35 sekund. Duclair našel pěkným pasem před brankou CHRISE TIERNEYHO. Kotouč sice skákal, ale Tierney ho přesto dokázal zvednout pod břevno a překonat jinak dnes výborného Della. Asistence: Anthony Duclair, Thomas Chabot.

52:52
    Obránce Ottawy Zajcev upadl a Logan Couture díky tomu jel sám na branku. Jenže ani on střeleckou smůlu neprotrhl a ani netrefil branku. Pak ještě dorážel Kevin Labanc, ale ani on neuspěl.

39:59
    Nájezd provedl Chris Tierney, puk si připravil na kličku do forhendu, ale Della nepřekonal.

39:59
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Radim Šimek – trestné střílení, sevření puku rukou).

39:59
    A rozhodčí Šimkův zákrok trestají trestným střílením!

39:58
    Těsně před koncem třetiny ještě měli hosté velkou šanci, ale kotouč v brance neskončil. Znovu u toho byl Šimek, který rukou přikryl v brankovišti puk a poté ho poslal pryč.

39:35
    Kotouč se dostal do branky a poslal ho tam český obránce Radim Šimek, který si sjel před branku, ale bylo to kopnutím, takže branka nemůže být uznána.

38:27
    A další tyčka zvonila za Dellem, když zápěstím rychle vypálil Bobby Ryan!

37:50
    Dell měl nyní i štěstí, když ho zachránila tyčka!

37:10
    Na druhé straně se pak do velmi podobné šance dostal Marcus Sörensen, ale ani on neuspěl, Anderson ho vychytal.

36:54
    Scott Sabourin se dostal za obranu Sharks a už měl před sebou jen Della, ale ten proti němu dokázal skvěle zakročit.

24:28
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Nikolaj Knyžov – 2 min., držení).
    19:50 Evander KANE - 1:1

19:50
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno, San Jose to přeci jen stihlo ještě v první třetině! Pilný střelec Burns znovu vypálil od modré čáry Před brankou byl zaparkovaný EVANDER KANE, který nejprve jeho střelu tečoval a pak i dorazil do branky. Asistence: Brent Burns, Timo Meier.

19:33
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Bobby Ryan – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

17:11
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Jayce Hawryluk – 2 min., hákování).
    10:33 Nick PAUL - 0:1

10:33
    Ottawa se ujímá vedení 1:0! Za brankou se výborně zorientoval Duclair a našel mezi kruhy ve výborné střelecké pozici NICKA PAULA. Ten přesnou střelou dokázal překonat Della. Asistence: Anthony Duclair, Jayce Hawryluk.

07:41
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Brady Tkachuk.

00:58
    Rudolfs Balcers se dostal hned na začátku zápasu do velké šance, když jel sám na Della, ale překonat ho nedokázal.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 20. E. Kane (Burns, Meier) – 11. N. Paul (Duclair, Hawryluk), 61. Tierney (Duclair, Chabot)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), R. Šimek, Ferraro, Vlasic, Davidson, Knyžov – Gambrell (C), Couture, E. Kane – Labanc (A), J. Thornton, Meier – Noesen, Kellman, Sörensen – Gregor, True, M. Karlsson.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Gustavsson) – Hainsey (A), Chabot (A), N. Zajcev, Reilly, Wolanin, Englund – Co. Brown, Tierney (A), B. Tkachuk – B. Ryan, White, Balcers – Hawryluk, N. Paul, Duclair – Sabourin, Peca, Boedker.

Rozhodčí: Anderson, Hebert – MacPherson, Tobias