Petřkovice – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.) | Slovácko B – Zlín B 1:0 (kon.) | Zlínsko – Vrchovina 1:2 (kon.)
Uh. Brod – Vyškov 2:2 (kon.) | Hlučín – Kroměříž 0:1 (kon.) | Rosice – Olomouc B 3:1 (kon.)
Znojmo – Ostrava B 0:5 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:5 (0:3)
FC Baník Ostrava B
Sobota 07.03.2020, 14:30 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 32. kolo

Já vám děkuji za pozornost. Přeji pěkný zbytek víkendu. (16:29:06)

Je tu konec zápasu. Po prvním poločase Znojmo prohrávalo rozdílem tří branek. Na začátku druhé půle dostalo Znojmo po chybě další branku. Červenou kartu viděl Milan Moravec za ostrý faul a Znojmo dohrávalo v 10. Hosté přidali ještě jednu pěknou branku a vítězí tak 0:5.

90

89
    Faul na polovině hřiště dává možnost hostům znovu rozehrát. Ti si už zbytek zápasu pohlídají.

88
    Baník dopravil míč do sítě pošesté, ale tentokrát gól neplatí. Byl dán z ofsajdu.

87
    Útok hostů zastavuje ofsajdové postavení. Znojmo bude moci v klidu rozehrát.

85
    Střídání na straně domácích: odešel St Hillaire, nahradil ho Kaššai.

83
    Urban dokázal udržet míč, když byl napadán trojicí znojemských, a tak může rozehrát na své spoluhráče.

81
    Znojmo se snaží napadat a dostat se do šance. Do jedné takové šance se mohl dostat Mugisha, ale nedokázal prostrčit míč na spoluhráče.

80
    Střídání na straně Baníku: odešel Foltyn, nahradil ho Krakovčík.

79
    Znojmo se po delší době dostane na polovinu soupeře. Kolařík kombinuje na pravé straně se záložníky.

77
    Střídání na domácí straně: odešel Esin, nahradil ho Kolařík.

77
    Střela na Jíchovu branku šla znovu nad. Znojmo bude odkopávat od branky.

76
    Střídání na straně Baníku: odešel Zajíček, nahradil ho Smékal.

75
    Kuběna se dostal ke své první střele, ale ta byla zblokována na roh.

73
    Střídání na straně hostů: odešel doplníme později, nahradil ho Kuběna.

73
    Radim Pohanka se dokázal dostat ke střele, ale branku přestřelil.

73
    Domácím se nedaří dostat z vlastní poloviny. Rezerva Baníku Znojmo tlačí a to jen odkopává míče pryč.