Novosibirsk – Jekatěrinburg 1:5 (kon.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 0:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1) Stav série: 0:4
CSKA Moskva
Neděle 08.03.2020, 15:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Play-off KHL • Osmifinále

Skončilo nám utkání mezi Novgorodem a CSKA Moskva. Zároveň skončila tato série. Moskevský tým postoupil do čtvrtfinále KHL nejrychlejším možným způsobem po vítězství 4:0 na zápasy. Po Petrohradu a Kazani tak známé třetího čtvrtfinalistu. Výhra s pořadovým číslem 4 se nerodila pro hosty lehce. Ještě ve 46. minutě v dnešním zápase prohrávali 0:2, ovšem díky brankám Robinsona a Šalunova se šlo do prodloužení. Po dvou minutách prodloužení využil přesilovou hru Kirill Kaprizov, jenž definitivně určil ráz tohoto utkání.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (17:49:23)

Československá stopa v utkání

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

CSKA právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! CSKA Moskva využívá přesilovku a gólem v prodloužení postupuje do čtvrtfinále KHL. KIRILL KAPRIZOV si odskočil mezi kruhy a dokonale vymetl horní růžek hostující brány po přihrávce Slepyševa. Pro Nižnij Novgorod tak tímto gólem sezona končí. 2:3 po prodloužení. Asistence: Anton Slepyšev a Linden Vey.

61:47
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Sergej Zborovskij – 2 min., podrážení).

61:32
    Před bránou Novgorodu bylo rušno. Tichomirov ale udržel puk ve své moci.

61:04
    Ty Rattie vypálil po nápřahu vší silou. Trefil ale pouze hruď hostujícího brankáře.

60:26
    Schroeder vyrazil dopředu, ale neměl podporu svých spoluhráčů. Zbývalo mu tak pouze nahodit kotouč směrem dopředu.

60:01

Třetí třetina je za námi, ovšem kdo vyhraje čtvrté utkání této série zatím nevíme. Novgorodu nestačil ani dvoubrankový náskok, který postupně smazal Robinson se Šalunovem. Hosté do prodloužení mohou vstoupit v rozhodně lepší pohodě, neboť v případě vstřelení branky postoupí do dalšího kola v nejkratší možné době.

Střely na bránu: 22 – 28.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:16
    Domácí brankář udržel na své hrudi nebezpečnou střelu Šalunova z levého kruhu. Tichomirov hru raději zastavil.

58:38
    Hra také v tuto chvíli plyne za bránou domácích. Tichomirov musí dávat velký pozor.

58:08
    CSKA je při chuti a i nadále pobývá okolo brány domácího týmu. Tichomirov ale v tento okamžik zasahovat nemusel.
    57:15 Maxim ŠALUNOV - 2:2

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 39. Ch. Genoway (Žafjarov, Šenfeld), 43. Schroeder (Šenfeld, Žafjarov) – 47. M. Robinson (Okulov), 58. Šalunov (A. Marčenko, Mamin), 63. Kaprizov (Slepyšev, Vey)

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Serebrjakov) – Barancev (C), Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Mišarin – Žafjarov, Schroeder (A), Šenfeld – Rattie, Belevič, Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Varnakov (A), Shore, Szczechura – Gončaruk.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – Naumenkov, A. Marčenko, Nestěrov (C), Blažijevskij, M. Robinson (A), Kiselevič, A. Romanov – Grigorenko, Vey, Tolčinskij – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Mamin – Kalinin (A), P. Karnauchov, Světlakov – Sorkin.

Rozhodčí: Birin, Soin – Goljak, Ivanov