Trutnov – Mostečtí Lvi 3:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 4:3 (kon.) | David Servis – Příbram 6:2 (kon.)
Kobra – Klatovy 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 4:5 (po pr.)
HC Trutnov
3:6 (1:4, 2:1, 0:1) Stav série: 0:2
Mostečtí Lvi
Pondělí 09.03.2020, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Sever • Předkolo

Děkuji vám za pozornost, přeji vám příjemný zbytek týdne a u dalších onlajnů se budu těšit na počtenou. (20:37:06)

Je dobojováno. Domácí se v poslední třetině hnali za vyrovnáním, Mostečtí však s chladnou hlavou dokázali útočné výpady domácích úspěšně bránit a v závěru je už do ničeho nepustili. Sami navíc sekundu před koncem přidali pojišťovací gól do prázdné brány. Už ve středu na domácím ledě tak mají Lvi první mečbol. Uvidíme, zda ho Draci dokáží odvrátit.

59:59
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Hosté přece jen potvrzují svou výhru trefou do prázdné brány pouhou sekundu před koncem. Úspěšným střelcem je ALEŠ HAVLŮJ. Asistence: Martin Mical.

59:48
    Po zakázaném uvolnění Lvů následuje vhazování před Hosnedlem.

59:35
    Domácí už znovu hrají v šesti, Krofta je na střídačce.

59:10
    Trutnovský gólman se váhavě snaží odjet zpět na střídačku, stále se ale hraje v jeho blízkosti, tak setrvává v brankovišti.

58:55
    Michal Krofta je ale zpátky v brance. Po hře vysokou holí se hra totiž přesunula před jeho svatyni.

58:50
    Trutnovští to v závěru zkusí ještě bez brankáře.

58:34
    Hosté skvěle brání střední pásmo, ani Višňákovi se tak útočnou modrou přejít nepodařilo.

57:45

57:43
    Jakub Tatar to vzal na sebe a rychle nabruslil až před hostující branku. Bekhendem se snažil zastihnout Hosnedla nepřipraveného u bližší tyčky, ale mostecký gólman puk za svá záda nepustil.

56:54
    Lvi dlouho kombinovali v útočné třetině až vlastní chybou na modré čáře pásmo ztratili.

56:18
    Domácím se podařilo kotouč poslat až k Hosnedlovi, pokud v dnešním zápase chtějí uspět, měli by se pokusit skórovat i ve svém oslabení.

55:55
    Domácí se ihned po vhazování pokoušeli vyhodit puk ze své třetiny, hosté ho však drží u hrazení a úspěšně bojují o útočné pásmo.

55:45
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Vácha – 2 min., nedovolené bránění).

55:34
    Na druhé straně podobně zakončoval Martin Mical. Ten měl na střelu více prostoru, i on ale pálil pouze do připraveného gólmana.

55:25
    Jakub Planý se rychle hnal do útočného pásma, kvůli dotíravým obráncům ale nezakončil příliš dobře a svou střelu nasměroval pouze do výstroje Lukáše Hosnedla.

Anna Marie Kokrhounová

Branky a nahrávky: 6. Pohl (Planý), 35. Pohl, 37. Starý (Jirásek) – 2. Drašar (Bečvár, Kuběna), 3. Bakrlík (Šesták, Mála), 10. Havlůj (Smolka, Kýhos), 13. Mical (Smolka), 27. Smolka (TS), 60. Havlůj (Mical)

HC Trutnov: Ašenbrenner (10. Krofta) – Vácha (A), Junek, Suk, Jirásek, Leder, Pohl, Višňák – Poul, Planý, Tatar, Fedulov (C), Kubinčák (A), Faltys, Chytráček, Krsek, Starý, Janoušek, Škvrně, Kozák.
    Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kopýtko) – Šesták, Havlůj (C), Urbánek, Havlík, Fučík, Polák – Bakrlík, Smolka, Nedrda (A), Kýhos (A), Kuběna, Mical, Bečvář, Mála, Böhm, Drašar.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Řezníček