Mostečtí Lvi – Trutnov 8:4 (kon.) | Děčín – Řisuty 5:1 (kon.) | Klatovy – Kobra 1:2 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Kopřivnice 0:1 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 0:3 (kon.) | Příbram – David Servis 7:0 (kon.)
HC Klatovy
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 2:1
HC Kobra Praha
Středa 11.03.2020, 18:00 • Zimní stadion Klatovy • Play-off 2. ligy, skupina Střed • Předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Pokračování série by mělo být na stadionu v pražském Braníku již tento pátek, nicméně zítra zasedá výkonný výbor Českého hokeje, který může utkání odložit. Držme si tedy palce, ať Koronavirus tuto sérii nezastaví. (20:30:26)

Do posledního dechu vypjaté utkání, tak by se dal charakterizovat boj v předkole play-off 2. ligy. Úspěšnější z něj odchází pražská Kobra, která odvrátila svou smrt a ideálně v pátek se může na svém ledě pokusit zabojovat o vyrovnání v sérii. Stále ale platí, že Klatovy mají mečbol a mohou postoupit do čtvrtfinále.

65:03
    Kobra právě vstřelila branku!
    V polovině prodloužení je rozhodnuto! Kobra sehrála povedenou kombinační akci a hrdinou pro Branické se stává LUKÁŠ TONDR, který ukončuje dnešní utkání a zachránil Kobru od konce v play-off. Asistence: Michal Bárta a Kamil Bříška.

63:11
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Jakub Slavík – 2 min., faul loktem).

60:01

Třetí třetina tohoto vypjatého utkání gól nepřinesla. Proto o něm rozhodne prodloužení a následné samostatné nájezdy.

60:00

58:23
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Josef Hasman – 2 min., hákování). Trest odpyká Kamil Hajšman.

55:10
    Braničtí se drží u kotouče ve vlastní třetině. Odsud se marně snaží o rozehrávku, nemůžou se totiž probít přes modrou.

54:10
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Denis Heldák – 2 min., sekání).

48:43
    V aktivnější hře pokračují Braničtí. Samotné zakončení jim ovšem dělá přes klatovskou obranu celkem velké problémy.

47:44
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Josef Hasman – 2+2 min, vysoká hůl).

45:00
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Martin Lokajíček – 2 min., podrážení).

40:32
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Tomáš Mrkvička – 2 min., podrážení).

40:09
    Počátek závěrečné periody přinesl rychlý nájezd Klatov. Sochůrek jej ale ubránil a hosté se vydali do protiakce.

40:01

Druhá třetina přinesla oboustranně celkem bojovný hokej s řadou příležitostí. Úspěšnější ale byly domácí Klatovy, které se jediným gólem této periody dostaly zpět do hry a před závěrečnou třetinu jsou tak šance na obou stranách otevřené.

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 31. Hajšman (Matiášek) – 15. Šťastný (Mrkvička), 66. Tondr (Bárta, Bříška)

HC Klatovy: Kolář (Kuchař) – Slavík (C), Leština, Šiller, Lokajíček, Houfek, Sysel, Walter (A) – Hanzlík, Uhlík, Roubal (A), Mužík, Matiášek, Vávra, Krliš, Kolda, Hasman, Hajšman, Procházka, Reitspies.
    HC Kobra Praha: Sochůrek (Wolf) – Šteiner (A), Knesl, Pelant, Popela, Mrkvička, Šefl – Šťastný, Tondr, Hlinka, Petrov, Davídek, Heldák, Novák, Bříška (A), Smejkal, Bárta, Mucha, Antončík (C).

Rozhodčí: Velčovský – Žídek, Baxa