Soligorsk – Něman Grodno 0:0 (kon.) | BATE – Ruch Brest 1:0 (kon.) | Dinamo Brest – Slavia Mazyr 1:2 (kon.)
Dinamo Brest
1:2 (0:0)
FK Slavia Mazyr
Sobota 04.04.2020, 18:30 • Stadjen DASK Bresckij, Brest • Běloruská Vysšaja Liga • 3. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek večera! (20:32:47)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:10. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:8. Fauly: 13:21.

Ve 3. kole běloruské ligy se zrodilo velké překvapení! Mistrovský Brest totiž na domácím hřišti podlehl Mazyru 1:2. Vše podstatné se událo až ve druhé půli. Do ní sice vstoupili domácí aktivněji, ovšem v 64. minutě byl v šestnáctce faulován Melnikov a nařízenou penaltu proměnil Andrej Čuchlej. V 77. minutě se navíc prosadil Alexandr Kotlijarov, který dorazil míč do sítě po střele spoluhráče do tyče. Závěrečný nápor Dinama už vedl pouze ke snížení, o které se postaral Alexandr Pavlovec.

90+7
    90+6. Závěrečná šance domácích na vyrovnání.

90+6
    Domácí promarnili obrovskou šanci na vyrovnání! Jeden z hráčů se dostal až před brankáře Baranovského, ovšem tváří v tvář zamířil jen do boční sítě!

90+5
    Střídání v týmu FK Slavia Mazyr: ze hřiště odchází Andrej Čuchlej, přichází Igor Kostrov.

90+5
    Vyrovnání měl na kopačce Michail Gordějčuk, kterému míč přiťukl Savickij. Domácí útočník však z pravé strany šestnáctky střílel vedle vzdálenější tyče!

90+4
    Ten hosté rozehráli nakrátko a ušetřili alespoň pár sekund.

90+4
    Vasilevič si nabíhal za domácího obránce Gabiye. Ten ale stačil jeho zakončení srazit na roh.

90+2
    Artěm Milevskij spadl v šestnáctce a reklamoval u sudího penaltu. Ten však jeho přání nevyslyšel.

90
    Rozhodčí nastaví ještě šest minut! Přeci jen se ve druhé půli několikrát ošetřovalo.

88
    Střídání v týmu FK Slavia Mazyr: ze hřiště odchází Alexandr Kotlijarov, přichází Vladislav Malkevič.
    85. Alexandr PAVLOVEC - 1:2

85
    Dinamo Brest právě vstřelilo branku!
    Domácí ještě přeci jen mají naději! Nejprve se blýskl brankář Baranovskij, který vytáhl povedenou střelu domácího hráče na roh, ovšem po něm hráči Dinama dotlačili míč do sítě. Míč se dostal k ALEXANDROVI PAVLOVECOVI, jehož zakončení ještě tečoval za záda vlastního brankáře jeden z obránců – 1:2.
    84. Šance hostujícího Vasileviče.

84
    Málem třetí gól hostí! Ilja Vasilevič přetlačil stopera Gabiye a následná tečovaná střela skončila těsně vedle tyče!