Hamburg – Bielefeld 0:0 (kon.) | Kiel – Stuttgart 3:2 (kon.) | Karlsruher SC – Bochum 0:0 (kon.)
Karlsruher SC
0:0 (0:0)
VfL Bochum
Neděle 24.05.2020, 13:30 • Wildparkstadion, Karlsruhe • 2. německá Bundesliga • 27. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (15:26:22)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:13. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:13.

Je konec! Duel mezi Karlsruhe a Bochumí nakonec přinesl bezbrankovou remízu. Domácí Karlsruhe vlétlo do utkání mnohem aktivněji a dokázalo si vypracovat zajímavé možnosti. Největší šance měl Wanitzek, jenže trefil tyč a nechal vyniknout brankáře. Na opačné straně se pět minut před přestávkou mohl prosadit střídající Pantovič, jenže trefil břevno. Po změně stran už hrozila pouze hostující Bochum. Dvě obrovské šance zahodil hned v úvodu druhé půle útočník Silvere Ganvoula. V poslední šanci dnešního utkání pak Simon Zoller nechal vyniknout Benjamina Uphoffa, který zachránil domácím alespoň bod.

90+3

90+3
    Daniel Gordon si dal pozor na nákop na levou stranu a pohlídal cestu míče do zámezí. Je vidět, že domácí Karlsruhe už chce hlavně ubránit bod za bezbrankovou remízu.

90+2
    Ganvoula se po rohovém kopu v pokutovém území dostal k odraženému míči a pohotově jej napálil směrem na branku! Jeho dělovku ale zablokoval obránce.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Benjamin Uphoff si dal dobrý pozor na průnikovou přihrávku za obranu domácího celku, zakřičel si na stopery a došel si pro míč. Ani jeden z týmů už se nikam nežene.

89
    Robert Žulj přenesl těžiště hry na pravé křídlo, nicméně kombinace Bochumi neměla dlouhého trvání. Domácí celek brání v závěrečných minutách pozorně.

88
    Tom Weilandt obdržel přihrávku do blízkosti pokutového území, přehodil si míč na pravačku, ale jeho technický pokus skončil v rukavicích brankáře.

87
    Karlsruhe zahrávalo další přímý kop v blízkosti velkého vápna. Na fantastický centr si naskočil Daniel Gordon, ale jeho tvrdá hlavička prolétla vedle levé tyče.

86
    Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Manuel Stiefler, přichází Anton Fink.

85
    V závěru utkání přibývá také žlutých karet. Jako další si trest vysloužil Sebastian Maier.

85
    Cristian Gamboa prošel po levém křídle do blízkosti pokutového území, kde se krásnou zasekávačkou zbavil obránce, jenže jeho centr skončil na hlavě zadáka v modrém.

84
    Bochum následně zahrávala přímý kop. Centrovaný míč z kopačky Žulje se snesl na značku pokutového kopu, jenže nikdo v červeném se k hlavičce neprobil.

83
    Marco Djuricin zastavil rychlý brejk hostující Bochumi a za svůj zákrok dostává žlutou kartu.

82
    Damian Rossbach se krásně otočil kolem jednoho z obránců, prošel s míčem na polovinu soupeře, jenže jeho pobídka skončila u dobře postaveného zadáka.

81
    Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Simon Zoller, přichází Tom Weilandt.

80
    Také domácí Daniel Gordon zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za levé koleno. Do akce tak půjde i lékař domácího Karlsruhe.