Hannover – Karlsruher SC 1:1 (kon.) | St. Pauli – Heidenheim 0:0 (kon.) | Bochum – Kiel 2:1 (kon.)
VfL Bochum
2:1 (0:0)
Kieler SV Holstein 1900
Středa 27.05.2020, 18:30 • Rewirpowerstadion, Bochum • 2. německá Bundesliga

Všechny branky z tohoto zápasu jsme viděli ve druhém poločase. Jordi Osei-Tutu poslal domácí celek do vedení, to navýšil Silvere Ganvoula. Čtvrthodiny před koncem se prosadili hosté, po rohovém kopu zakončoval přesně Jonas Meffert. Více toho hosté ale nestihli, a tak body zůstávají zde v Buchumu. (20:26:33)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:10. Rohy: 4:11. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 9:5.

90+4

90+4
    Dvakrát v krátké době podržel domácí hráče brankář Manuel Riemann, který si připsal dva důležité zákroky.

90+2
    Žlutou kartu dostává Tom Weilandt (VfL Bochum).

90+2
    Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Jordi Osei-Tutu, přichází Armel Bella-Kotchap.

90+2
    Ioannis Gelios vykopl na útočnou polovinu, kde byli jeho spoluhráči. Následně zakončoval Jonas Meffert, který absolutně přestřelil v dobré pozici.

90+1
    To už probíhá nastavený čas. Sledujeme aktivní hru domácích, kteří se pokouší navýšit své vedení. Tom Weilandt zkoušel najít spoluhráče dobrou přihrávkou, ale neuspěl.

90
    Žlutou kartu dostává Jordi Osei-Tutu (VfL Bochum).

90
    Na tento míč hostující hráč nedosáhl, a tak bude vykopávat brankář.

89
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.

88
    Míč po nepřesné hostující akci končí u brankáře soupeře. Ioannis Gelios rychle rozehrává na spoluhráče, aby co nejrychleji mohli založit útočnou akci.

87
    Domácí vhazují na své obranné polovině a pokouší se co nejrychleji přenést hru na útočnou polovinu.

85
    Lion Lauberbach se dobře natahoval na centr spoluhráče, ale na míč nedosáhl. Od své branky tak bude vykopávat brankář.

84
    Hodně nervózní závěr utkání sledujeme, mnoho šancí k vidění není, sudí zatím rozdal dvě žluté karty, ale nutno dodat, že soubojů a zákroků na hranici pravidel bylo výrazně více.

84
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Phil Neumann, přichází Dominik Schmidt.

84
    Rohový kop pro hosty.

83
    Bochum se pokouší co nejrychleji vstřelit branku na 3:1, zatím se jim ale nedaří zamířit přesně. Následně se domácí dopustili na půlce útočného faulu.