Žižkov – Chrudim 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 2:2 (kon.) | Vyšehrad – Líšeň 1:1 (kon.)
Prostějov – Vítkovice 4:1 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
0:1 (0:1)
MFK Chrudim
Sobota 30.05.2020, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

Ze stadionu v Seifertově ulici je to ode mne vše. Za sledování přenosu děkuje a hezký víkend přeje Richard Wagner. (12:05:24)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 8:6.

Utkání je u konce, Viktorka nedokázala zúročit tlak z druhé půle a díky zásahu Davida Sixty z prvního poločasu tak slaví vítězství Chrudim.

90+3

90+2
    Centr Davida Březiny se povedl hostům odvrátit. Následně poslal dlouhý nákop brankář Milan Švenger, ale našel jen rukavice hostujícího hrdiny s rukavicemi.

90+1
    Faul za středovým kruhem dává Viktorii šanci na zajímavou standardku.

90+1
    Petr Rybička se rozeběhl, přesprintoval Březinu a únik jeden na jednoho zakončil zasekávačkou a nepřesnou střelou.

90
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Tomáš Dostálek.

90
    Chrudim takticky rozehrála po lajně a šetřila čas. Následně přišel faul a ještě střídání. Sudí nastavuje tři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává David Březina (FK Viktoria Žižkov).

88
    Michal Trávníček se dostal ke střele, ale zpoza vápna jen minul Švengerovu branku. Nutno poznamenat, že domácí by si alespoň remízu zasloužili, leč jejich útočnému snažení chybí více jiskry.

87
    Navíc je z toho rohový kop, což za rohovýmn praporkem sedící dvojice diváku nese jen se slovníkem, kterým byste se v kavárně Slavia naproti Národnímu divadlu zrovna nepředvedli.

86
    Tohle se hostům líbí. Drží míč u rohového praporku před Švengerovou brankou a tahají tak cenný čas.

85
    Nervozitu domácích nyní krásně dokreslil Jakub Urbanec, který si mohl navést balon na střelu, ale místo toho hledal spoluhráče u lajny, avšak netrefil se ideálně a míč poslal jen bránícím hráčům Chrudimi.

84
    Liknavost domácích málem potrestal Martin Sulík, který upaloval po levé straně, nabral směr branka, ve vápně se zbavil obránce, ale střelu po zemi nasměroval jen vedle.

84
    Chrudimští si zatím zvládají poradit s nájezdy domácích, kteří to pořád zkouší vzduchem, ale ke střele se nedostávají.

82
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Farid Nabijev, přichází Martin Antl.
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Václav Dudl, přichází Luboš Tusjak.

81
    Vypadalo to, jakoby domácím docházely nápady. Když v tom se rozeběhl útok po pravém křídle, na jehož konci stál David Čapek, který ale ve skluzu netrefil branku.