Norimberk – Bochum 0:0 (kon.) | Kiel – Bielefeld 1:2 (kon.) | Sandhausen – Hannover 3:1 (kon.)
Karlsruher SC – St. Pauli 1:1 (kon.)
Kieler SV Holstein 1900
1:2 (0:1)
DSC Arminia Bielefeld
Sobota 30.05.2020, 13:00 • Holstein-Stadion (Kiel) • 2. německá Bundesliga • 29. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek dne. (14:59:34)

Fauly: 17:10

Zápas je u konce a z vítězství se nakonec přeci jen raduje Bielefeld, který vyhrál na hřišti Kielu 2:1. První poločas jasně patřil právě Arminii, která si vytvořila několik šancí a jednu z nich proměnil ve 23. minutě po sklepnutí Klose Jonathan Clauss. Druhý poločas ale domácí výrazně zvedli kvalitu své hry a už v 51. minutě se dočkali vyrovnání, když se prosadil Alexander Mühling. Závěr duelu byl vyrovnaný a otevřený na obě strany a když už se zdálo, že se obě mužstva rozejdou smírně, došlo na rozhodující branku zápasu, když se v nastaveném čase hlavou prosadil po Hartelově centru střídající Sven Schipplock. Kiel už poté neměl čas na odpověď.

90+4

90+4
    Domácí se dostali ještě do jednoho zakončení, ale to bylo nepřesné.

90+4
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Marcel Hartel, přichází Fabian Kunze.
    90+2. Sven SCHIPPLOCK - 1:2

90+2
    Bielefeld právě vstřelil branku!
    Velká radost na straně hostů, kteří se v nastaveném čase vrací do vedení 2:1! Skvělý centr z pravé strany narýsoval Hartel a na zadní tyči našel střídajícího SVENA SCHIPPLOCKA. A ten se hlavou nemýlil, poslal míč do sítě. Asistence: Marcel Hartel.

90+2
    Aleksandar Ignjovski zazdil nadějnou akci Kielu velmi nepřesnou přihrávkou, a tak se nyní zase dostávají ke slovu hosté.

90+1
    Andreas Voglsammer si pomohl ve vápně rukama, píská se mu útočný faul.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Jonas Meffert, přichází Dominik Schmidt.

89
    Kiel měl prostor na rychlý brejk, který po rychlém zaseknutí zakončil Fabian Reese. Trefil však přesně Ortegův prostor.

88
    Reinhold Yabo podklouzl a tím pádem omylem nepříjemně fauloval skluzem Prietla.

87
    Míč po zásahu Klose propadl až do prostoru zadní tyče, ale tam nebyli nikdo z domácích, jen brankář Arminie Stefan Ortega.

86
    Rohový kop budou naopak na druhé straně zahrávat domácí.

85
    Prostor na zakončení si našel vrchní kanonýr Bielefeldu Fabian Klos, ale branku neohrozil a ke svému údivu nevybojoval ani rohový kop.

83
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Nils Seufert, přichází Sven Schipplock.
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Emmanuel Iyoha, přichází Lion Lauberbach.
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Alexander Mühling, přichází Aleksandar Ignjovski.

Petr Sumbal

Branky: 51. Mühling – 23. Clauss, 90+2. Schipplock

Karty:   64. Meffert (KIE) – 42. Prietl (BIE)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 8:12. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:10.
    Kieler SV Holstein 1900: Gelios – Neumann, Wahl (C), Thesker, van den Bergh – Meffert (90. Schmidt) – Mühling (83. Ignjovski), I Če-song (74. Porath) – S. Özcan, Iyoha (83. Lauberbach), Atanga (46. Reese).
    Náhradníci: Reimann – Baku, Dehm, Ignjovski, Lauberbach, Porath, Reese, Young-Jae, Schmidt.

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, Pieper, J. Nilsson, Hartherz – Prietl – Seufert (83. Schipplock), Hartel (90+4. Kunze) – Clauss (74. Yabo), Klos (C), Soukou (73. Voglsammer).
    Náhradníci: Linnér – Behrendt, Kunze, Lucoqui, Salger, Schipplock, Voglsammer, Weihrauch, Yabo.

Rozhodčí: Ittrich – Unger, Zielsdorf