Vlašim – Sokolov 1:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n. L. 5:0 (kon.)
FK Pardubice
5:0 (4:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Neděle 31.05.2020, 17:00 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

Zápas je u konce! Pardubice hned ze začátku druhé půle přidaly pátou branku díky Michalu Hlavatému a poté už si zápas pohlídaly, znovu tak berou všechny tři body. (18:53:28)

90+2

90+2
    Ke konci zápasu domácí rozehrají rohový kop.

90+1
    Už to vypadalo, že Ewerton vystřelí, nakonec se ale rozhodl ještě rozehrát na spoluhráče. Pardubice už jen dohrávají zápas.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Domácí chtěli ještě navýšit skóre, Tomáše Solila ale od balónu odstavil Václav Prošek. Od své branky tak bude rozehrávat Plachý.

87
    Skoro jsem to zakřikl. Domácí totiž málem inkasovali, nakonec ale stále drží svou stoprocentní úspěšnost.

85
    Hosté z Ústí nadále marně dobývají domácí obranu, která dnes hraje skvěle a nepouští soupeře do gólových šancí.

82
    Po několikaminutové odmlce zahrozily i Pardubice. Protiútok nastartoval chytrou přihrávkou u postranní čáry Surzyn. Ewerton poté našel Leeho, který obránce donutil zahrát na roh.

81
    Teď už hosté mohli ohrozit domácí svatyni. Na pravé straně totiž vybojovali rohový kop, který ovšem skončil jen na hlavě Jana Jeřábka, jenž balón odvrátil do bezpečné vzdálenosti od branky.

80
    Hráči Ústí nad Labem v posledních minutách jsou více na míči, stále se ale ne a ne dostat na dostřel branky soupeře.

76
    Hosté se v uplynulých minutách dostávají do útoku více, ovšem přímo na branku Marka Boháče ještě nevystřelili.

74
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Sang-hjuk Lee.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Čelůstka, přichází Michal Surzyn.

72
    Bassey pěknou přihrávkou hledal Chodoru, ten ale na míč jen o kousek nedosáhl. Daniel Chodora však poté dostal balón, po kličce obránce ale spoluhráče nenašel.

70
    Po narážečce ve středu pole si míč na střelu připravil Tomáš Solil. Ten chtěl napodobit svého parťáka ze středu zálohy druhým gólem, jeho pokus ale skončil jen v ochranné síti za brankou Plachého.

68
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Hlavatý, přichází Emil Tischler.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Zifčák, přichází Ewerton Paixao da Silva.

65
    Už to vypadalo, že Arma půjde do rychlého protiútoku po pravé straně, Michal Bílek ale našel jen nohu Tomáše Čelůstky a Pardubice tak mají míč zpět ve své moci.

63
    Pardubice nyní kombinují zhruba na polovině hřiště, hosté zatím úspěšně odolávají.

60
    Ústí nad Labem nyní sice napadá rozehrávku Pardubic, červenobílí si ale s tlakem soupeře poradili a dostali se z vlastní poloviny hřiště.