Energetik-BGU – Vitebsk 3:3 (kon.) | BATE – Isloč Minsk 1:0 (kon.) | Ruch Brest – Dinamo Brest 1:4 (kon.)
BATE Borisov
1:0 (1:0)
FC Isloč Minsk
Neděle 31.05.2020, 17:00 • Borisov Arena, Borisov • Běloruská Vysšaja Liga • 11. kolo

BATE nakonec dnes vítězí jen těsným rozdílem a to díky penaltě z prvního poločasu. Ve druhé půli měl Isloč dobrý vstup, který však nedokázali přetavit ve vyrovnávací branku. Následně dostal během tří minut dvě žluté karty Yansane a od té doby Borisov kontroloval utkání. V závěru měl Borisov dost šancí, aby dal druhou branku, ale všechny zůstaly neproměněny, zvláště vyložená šance v nastaveném čase. (18:55:15)

90+5

90+5
    Tu vyřešili přímou střelou na branku, míč míří mimo branku a vzápětí rozhodčí ukončuje zápas.
    90+4. Zákrok Januškeviče zabránil pravděpodobné brance

90+4
    Januškevič těsně přes vápnem povalil unikajícího Nechajčika a vidí rovnou červenou kartu. BATE ještě čeká zajímavá standardní situace!

90+4
    A další šance, kdy brankář svým výběhem překazil přízemní střelu.

90+3
    Tak tohle znamená zahodit vyloženou šanci! Hráč byl sám na penaltovém puntíku, ke kterému se odrazil míč. Ten poslal z první mimo branku!

90+2
    Ani druhá minuta nastaveného času nepřinesla z pohledu hostujícího celku nic zásadního.

90+1
    V první minutě nastavení zdržovali hru domácí na pravé straně hřiště.

90
    Druhý poločas bude prodloužen ještě o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Stasevič, přichází Bessmertny.

88
    Pokus o střelu z dálky vyslal kapitán Stasevič, který zamířil k levé tyčce a minul ji asi o metr.

88
    Zápas se dohrává v poklidu. Hosté se nemohou dostat do žádného závěrečného tlaku a Borisov zkušeně hlídá své vedení.

87
    Střídání v týmu FC Isloč Minsk: ze hřiště odchází Stephen, přichází Adegbola.

85
    Brankář Minsku si pohlídal přízemní střelu skrze obránce.

84
    Jeden z hostujících hráčů potřebuje po souboji ošetření a hra se nyní pozastavila.

83
    A přesně to hráči provádí a nikam nespěchají, několikrát si pošlou míč až téměř k půlce hřiště.

82
    Faul poblíž půlící čáry a domácí hráči mohou v poklidu rozehrát míč a šetřit čas svou kombinací.

81
    Od vyloučení Yansaneho jsou domácí jasně lepším týmem a bezpečně si hlídají své jednobrankové vedení.