Minsk – Sluck 1:0 (kon.)
FC Minsk
1:0 (1:0)
SFC Sluck
Pondělí 01.06.2020, 17:00 • Minsk, Bělorusko • Běloruská Vysšaja Liga • 11. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:54:48)

Dnešní utkání je u konce. Všechny tři body bere domácí Minsk za výhru 1:0. Jedinou branku dal v šesté minutě střetnutí domácí Chvaščinskij po chybě hostující obrany. Hosté byli jasně lepším týmem v prvním poločase, totéž platilo i v tom druhém, kde se domácí lehce zvedli, ale i tak byla dominance jasná. Minsk si příště zahraje 6.6. na hřišti Dynama Brest. Sluck má další zápas v plánu 6.6. doma proti Žodinu.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 1:3.

90+4

90+4
    Ten domácí obrana odvrátila a závěrečný hvizd se blíží.

90+4
    Ještě roh pro hosty.

90+3
    Mohammedův centr z levé strany hřiště byl hodně nepovedený a skončil za brankou. To vypadá již hodně slibně pro domácí.

90+2
    Nepřesná rozehrávka v podání hostujícího týmu a Slucku se opět vzdaluje vyrovnání.

90+1
    Vasiljev dostal míč na polovinu soupeře, k brance soupeře se však dostat nechtěl, spíše zdržoval čas.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Poslední minuta hrací doby je tu, uvidíme, kolik ještě rozhodčí nastaví.

89
    Vasiljev se dostal dopředu do přesily dvou soupeřů, zkusil kličku, ale o míč spíše zakopl.

88
    Na míči už je nějaký čas hostující tým, ale měl by postupovat více dopředu.

87
    Po centru se ve vápně dostal k hlavičce Mohammed, ale jeho pokus z parádní pozice skončil vedle branky.

86
    Za vápnem vyzkoušel pozornost brankáře domácí Sazončik. Přízemní pokus však Brankovec v klidu lapil.