1:6 (1:3)
FC Viktoria Plzeň B
Středa 03.06.2020, 18:00 • Benešov • Letní liga • 10. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:44:35)

Je konec. FC Viktoria Plzeň B porazila SK Benešov jasně 6:1 a ujímá se tak čela Letní ligy. Do vedení dostal hosty ve 13. minutě Kepl. Posléze sice ve 27. minutě srovnal Vrňák, ale ve 34. minutě vrátil vedení na stranu hostů Václavík a o tři minuty později zvýšil vedení na dva góly Hezoučký.
    Druhý poločas přinesl čtyři góly. V 50. minutě se podruhé trefil Kepl. V 67. minutě Fišer a v 76. minutě vsítil druhou branku také Václavík.

90

89
    Domácí hráč zkoušel vypálit z dálky, ale jeho pokus byl zblokován a Edelman tak nemusel zasahovat.

88
    Následná standardní situace soupeře ovšem nepřinesla nic nebezpečného a balón se dokutálel do zámezí.

87
    Michal Krunert se dopustil faulu na své polovině, za který uviděl od sudího žlutou kartu.

86
    Balón sice skončil jen v zámezí, ovšem Benešov byl při rozehrávce znovu pod tlakem a přišel tak o balón.

84
    Nyní si obrana Benešova poradila s centrem z pravého křídla a celkově osmé branky jsme se tak zatím nedočkali.

83
    Řezáč si nedokázal zpracovat na levé straně těžký centr od spoluhráče a Benešov tak má k dispozici autové vhazování.

82
    Další šance Benešova, kterou měl Václav Ježdík, ale jeho pokus orazítkoval pouze tyč!

81
    Miroslav Tomek se posléze dostal ke střele z nějakých dvaceti metrů, ale jeho skvělá rána k levé tyči skončila na zákroku Edelmana!

80
    Deset minut před koncem tohoto utkání tady máme rohový kop pro Benešov.

79
    Hosté se dostali k centru z pravé strany, který ale nepřinesl nic nebezpečného a skončil jen v moci gólmana Schummera.

78
    Benešov by už nejraději ukončil toto utkání, které se pro něj vyvíjí hůř a hůř.
    76. Lukáš VÁCLAVÍK - 1:6

76
    Plzeň B právě vstřelila branku!
    Tak tohle už je debakl, neboť béčko Viktorie vede už 6:1! LUKÁŠ VÁCLAVÍK se dostal ke střele na pomezí vápna a zapsal se tak do kolonky střelců už podruhé!

75
    Po centru Řezáče skončil míč nakonec jen v rukou připraveného gólmana.

74
    Tentokrát přišel faul domácího hráče a následuje volný kop Viktorky.

73
    Lukáš Václavík se sice po levém křídle skvěle dostal za obranu, ale následně zbytečně upadl.

Michal Raška

Branky: 27. Vrňák – 13. Kepl, 34. Václavík, 37. Hezoučký, 50. Kepl, 67. Fišer, 76. Václavík

Karty:   87. Krunert (BNS)

FK Benešov: Schummer – Lupač (58. Dušek), Vosáhlo J., Filip, Pedro, Ježdík, Turek (C), Tomek, Dufek, Vrňák (46. Srb), Brokeš (46. Krunert)
    Náhradníci: Rotbauer – Mezsaros, Kalod, Vosáhlo O., Srb, Krunert, Dušek

FC Viktoria Plzeň B: Edelman – Hranáč, Kepl, Míka (C) (58. Šimek), Ruda, Havel (70. Strmiska), Hezoučký (58. Řezáč), Halász, Koželuh, Pecháček, Gabriel
    Náhradníci: Bleha – Fišer, Strmiska, Václavík, Vrba, Řezáč, Pešek, Šimek