Bochum – St. Pauli 2:0 (kon.) | Fürth – Sandhausen 1:2 (kon.)
VfL Bochum
2:0 (2:0)
FC Sankt Pauli
Pátek 05.06.2020, 18:30 • Rewirpowerstadion, Bochum • 2. německá Bundesliga • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:27:37)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:12.

Je konec. VfL Bochum zvítězil nad FC Sankt Pauli 2:0. Už v 15. minutě domácí získali penaltu, kterou s přehledem proměnil Robert Žulj. Ve 25. minutě mohl zvýšit náskok Pantovič, ale jeho hlavičku vychytal gólman soupeře. Ve 42. minutě bylo málem srovnáno, ovšem excelentní rána Mijajčoho skočila na břevně. Těsně před koncem poločasu to už bylo 2:0, ale gól Wintzheimereho byl nakonec kvůli ruky odvolán. V 51. minutě dal Wintzheimer další gól, ale ten ani tentokrát neplatil. V 73. minutě se Bochum konečně dočkal dvoubrankového vedení, který vstřelil v 73. minutě Maxim Leitsch. Hosté se ve druhé půli nedostali do žádné šance.

90+4

90+3
    Opět přišel faul ze strany hostů ve středu hrací plochy.

90+2
    Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Jordi Osei-Tutu, přichází Patrick Fabian.

90+1
    Finn Ole Becker se dostal ke střele zpoza vápna, ale ta letěla pouze kolem levé tyče.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Cristian Gamboa, přichází Armel Bella-Kotchap.

88
    Následný centr z levé strany byl ale odvrácen domácí obranou do bezpečí a nevypadá to, že by hosté vstřelili dvě branky..

87
    Bochum se ale zatím velice dobře brání, ale Sankt Pauli bude pokračovat autovým vhazováním.

85
    Hosté zvyšují obrátky směrem dopředu, ovšem po levé straně se to Sankt Pauli nepodařilo.

84
    Bochum se rovněž dostali s balónem dopředu, ale ani nyní z toho nebylo něco vážnějšího a konec utkání je spíše nudnější pasáží.

82
    Sankt Pauli se stále nemůže dostat do žádného střeleckého pokusu a další centr skončil jen v zámezí.

80
    Zbývá už pouze deset minut a Bochum získal autové vhazování na své polovině.

79
    Další nepřesný centr ze strany hostů z pravé strany skončil jen v zámezí.

77
    Žlutou kartu dostává Robert Žulj (VfL Bochum).

77
    Znovu byla k vidění jen nepřesná přihrávka hostujícího hráče, která tak končí v moci gólmana Riemanna.