Vitebsk – BATE 2:2 (kon.) | Belšina Babrujsk – Dinamo Minsk 0:4 (kon.) | Soligorsk – Energetik-BGU 1:0 (kon.)
FC Vitebsk
2:2 (0:1)
BATE Borisov
Neděle 07.06.2020, 15:00 • Centralnyj Stadion (Vitebsk) • Běloruská Vysšaja Liga • 12. kolo

Vitebsk nakonec dokázal v závěru zápasu smazat dvou brankové manko a remizovat s Borisovem, kterému přerušil osmi zápasovou sérii výher! Vitebsk však nebyl ve druhém poločase lepším týmem a klidně mohl inkasovat i více než dvě branky. Avšak jejich snižující branka jim hodně pomohla a v poslední desetiminutovce byli domácí hladoví po druhém zásahu, kterého se nakonec dočkali v poslední minutě řádné hrací doby. (16:53:49)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:8.

90+3

90+2
    V nastaveném čase je u míče hlavně BATE, které se ještě snaží o třetí zásah a o zvrácení vedení zpět na svou stranu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.
    90. Aleksandr KSENOFONTOV - 2:2

90
    Vitebsk právě vstřelil branku!
    Jejich další útok už končí velkou radostí! Carioca perfektně přihrál z levé strany a ve vápně se perfektně kolem míče otočil ALEKSANDR KSENOFONTOV, který je aktuálně hrdinou tohoto zápasu. Asistence: Diego Carioca.

89
    Parádní střela, která nakonec skončila jen těsně mimo levou tyč! Vitebsk byl nyní blízko k vyrovnání!

87
    Opět nepřesný útok Vitebsku a Čičkan může v poklidu odkopávat od své branky.

86
    Míč se dostává z jedné strany hřiště na druhou, bez nebezpečného zakončení. Hra je poměrně dost rozháraná.

84
    Te po velkém povzbuzování z hlediště nakonec zůstane nevyužitý.

83
    Domácí pochopitelně rázem ožili a určitě nás čeká zajímavá koncovka zápasu. Vitebsk nyní bude zahrávat roh.

82
    Bessmertny běžel s míčem po levé straně, jeho zakončení šlo vedle branky Čičkana.

81
    Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Dragun, přichází Berezkin.

80
    O rychlou redukci ve skóre se snažili hosté, jejich centr z pravé strany nebyl vůbec špatný.
    79. Sergej VOLKOV - 1:2

79
    A najednou je tu snižující branka a vypadá to na drama v závěru zápasu. V pokutovém území dokázal SERGEJ VOLKOV vybojovat míč a ve stoje vystřelit přesně mezi tři tyče.

77
    Guščenko velmi rychle zachytil míč a ihned jej poslal na svého spoluhráče. Domácí ví,že s přibývajícím časem už nemají na co čekat.

76
    Stále se hraje převážně na polovině Vitebsku, který se již nedostává do častých šancí, jako v prvním poločase.