Vítkovice – Vlašim 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Žižkov 5:0 (kon.) | Chrudim – Jihlava 4:3 (kon.)
Líšeň – Brno 1:2 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:2 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Čtvrtek 11.06.2020, 18:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

Z brněnského derby, které se hrálo ve výborně atmosféře hrané v Líšni se loučím a přeji pěkný zbytek dne. (20:00:48)

Druhý poločas nabídl pohledný fotbal, který musel bavit. Viděli jsme dvě červené karty, plno šancí a nakonec vítěznou branku obránce. Pavel Dreksa sedm minut před koncem poslal svou hlavičkou míč do sítě a doslova vydřel důležité tři body. Líšni je třeba vyseknout poklonu, odehrála velmi dobré utkání a nemá se za co stydět.

Nakonec se nastavovalo osm minut a o drama nebyla nouze. Líšeň v hektickém závěru mohla vyrovnat, ale se svou standardkou nenaložila dobře. Zbrojovka tedy získává tři body, které tady v brněnské čtvrti tvrdě vybojovala.

90+8

90+7
    Nakonec to byl Matocha, který trefil jen zeď a Zbrojovka si může oddechnout.

90+6
    Vasiljev si chystá míč...

90+5
    Pozor, ještě je tu šance. Těsně před vápnem upadl Ševčík a Líšeň má k dispozici jasnou šanci na to, aby vyrovnala.

90+4
    Krška vybovoval trestný kop pro hostující tým, což se samozřejmě Brňanům hodí. Čas hraje v jejich prospěch.

90+2
    Na hřišti zůstal ležet Pavel Dreska a byl ošetřován. Na hřišti je navíc poněkud nepořádek a pořadatelé musí odklidit konfety.

90+1
    Žlutou kartu dostává Lamine Fall (SK Líšeň).

90
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Oba týmy mají vyčerpanou kvótu střídání, čekáme na to, kolik rozhodčí Cieslar nastaví.

89
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Přichystal, přichází Šimon Šumbera.

88
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Václav Minařík, přichází Peter Šenk.

86
    I tak zaslouží domácí velké uznání, s velkým favoritem hrají výborné utkání.

85
    Zbrojovku gól uklidnil, nyní kontroluje výsledek a hlavně drží míč na svých kopačkách. Líšeň se však nevzdává, byť už nemá asi tolik sil co soupeř. Přeci jen, většina hráčů Líšně chodí běžně do práce.

84
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Lamine Fall.

83
    Brno právě vstřelilo branku!
    A je to gól. Hosté se dočkali kýžené branky. Přesný Eismannův centr po rohu prošel na velké vápno, kde byl připravený na hlavičku zkušený obránce PAVEL DREKSA a jeho pokus zapadl přesně k levé tyči. Vítek plachtil vzduchem marně.