Trenčín – Pohronie 4:0 (kon.) | Senica – Sereď 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 2:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Ružomberok 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Michalovce 5:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
5:0 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 13.06.2020, 20:00Niké liga • 1. kolo

Druhý poločas byl z pohledu domácích fantastický, DAC nedal hostům prakticky žádnou šanci. S konstatováním, že Dunajská Streda nakonec vítězí nad Michalovcemi jasně 5:0 se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (21:51:42)

90+1

90+1
    Dunajská Streda dala gól!
    Tak nakonec ještě jeden gól v síti hostí. Kalmár patičkou našel Davise, míč putovala ke Schäferovi, který ještě našel CÉSARA RODOLFA, který si pohrál s obráncem a bravurně překonal i nešťastného Matouše Kiru v brance Michalovců!

89
    V samém závěru zápasu ještě zkusil střelecké štěstí Kalmár, Kira však s jeho pokusem neměl problém.

88
    Sidibého centr z levé strany do šestnáctky domácího týmu byl nepřesný, Žofčák byl od míče velmi daleko.

87
    Sympatická snaha hostů v závěru zápasu alespoň o čestný gól.

85
    Fábry zkusil technickou střelu zpoza šestnáctky, s jeho pokusem však Kira neměl absolutně žádný problém.

83
    Domácí fotbalisté kombinují ve středu pole a užívají si závěr zápasu.

82
    Kontouriotis napřáhl z poměrně velké vzdálenosti, trefil však jen jednoho z hráčů domácího týmu.

81
    Do konce řádné hrací doby zbývá méně než 10 minut, DAC vede nad Michalovcemi bez větších problémů 4:0.

80
    Snaha o rychlý útok v podání hostů, Sidibé byl však v postavení mimo hru. Ve druhém poločase je hrot Michalovců prakticky zcela vypojen ze hry.

79
    Další snaha o střelecký pokus v podání Boatenga. Míč mu však vůbec nesedl na kopačku, toto se ani nedá nazvat střelou.

78
    Okamžitě po příchodu na trávník se ke střele dostal domácí Fábry, při následně v dorážce nepochodil ani Boateng.

77
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Marko Divković, přichází Andrej Fábry.
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Máté Vida, přichází Martin Bednár.

76
    Domácí v těchto momentech doslova zamkli hosty v obraně, Davis našel přihrávkou na hranici šestnáctky hostí Vidu, ale jeho střela byla zblokována.

75
    Kalmár se znovu probíjel do šestnáctky hostí, tentokrát po levé straně. Míč nakonec končí v Kirově moci.

74
    A další střídání chystá i domácí střídačka na čele s novým trenérem Berndem Storckem.

73
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Jozef-Šimon Turik, přichází Georgios Neofytidis.

73
    Kalmár se snažil probít přes obranu hostí, jeho následná střela však byla zblokována.