Trenčín – Pohronie 4:0 (kon.) | Senica – Sereď 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 2:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Ružomberok 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Michalovce 5:0 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
2:1 (1:1)
FC Nitra
Sobota 13.06.2020, 17:00Niké liga • 1. kolo

Domácí fotbalisté po nerozhodném prvním poločase dokázali vstřelit ve druhé části zápasu branku, díky čemuž vyhrávají tento zápas 2:1. Hostující celek se v závěru zápasu pokoušel vyrovnat, ale nedokázal to. Body bere domácí celek. (18:53:47)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:14.

90+2

90+1
    Nitra se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice, ale zatím se nemohou hosté dostat k zakončení.

90+1
    Dvě minuty uvidíme nad rámec druhého poločasu.

90
    Dostáváme se do poslední minuty ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává Peter Orávik (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

88
    Tlak hostujícího celku se postupně navyšuje, Dmytro Němčaninov to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

87
    Hostujícímu celku jde už o hodně, a proto začíná riskovat. Zatím se ale Nitra do výraznějších šancí nemůže dostat.

86
    Domácí fotbalisté se nyní brání tlaku soupeře. Rychle dokázali přenést směr hry. Nejprve ubránili rohový kop, a pak i přímý kop.

86
    Hostující celek prohrává o jednu branku, domácí mají jednobrankový náskok, který si zatím drží.

85
    Nitra rozehrávala v krátkém čase další přímý kop. Ale ani tentokrát se hosté nedokázali dostat do střelecké pozice.

84
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Lukáš Fabiš.

83
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Samuel Šefčík, přichází Anté Kuliš.

81
    Přímý kop rozehrával domácí celek, ale propracovat se do výraznější střelecké pozice se dostat nedokázal.

80
    Dostali jsme se do poslední desetiminutovky v zápase, domácí udělali důležitý krok k výhře.

78
    Domácí celek se z ničeho nic dokázal prosadit, uvidíme, jak zareaguje hostující celek.

77
    Zlaté Moravce daly gól! Domácí celek se dostává do vedení. Po rychlém výpadu se do střelecké pozice dostal BORIS CMILJANIĆ. Jeho zakončení z bezprostřední blízkosti bylo nechytatelné.

76
    Daniel Magda (Nitra) se snažil individuálně překonat obranu soupeře, ale dopustil se útočného faulu. Míč tak mají domácí.